گلدن استیت وریرز یک قدم به قهرمانی کنفرانس غرب NBA نزدیک تر شد

سجاد بیات

کلدن استیت وریرز با پیروزی در سومین بازی سری فینال کنفرانس غرب، به یک قدمی قهرمانی در این کنفرانس رسید. این تیم یک پیروزی دیگر برای قهرمانی نیاز دارد.

منطقه رنگی – در سومین بازی از سری فینال کنفرانس غرب گلدن استیت وریرز در خانه پرتلند ترل بلیزرز ۱۱۰ – ۹۹ پیروز شد. این سری با این نتیجه سه – صفر به سود وریرز شد. این تیم برای قهرمان شدن به یک پیروزی دیگر مقابل پرتلند نیاز دارد. استفن کری با ۳۶ امتیاز، ۶ ریباند و ۳ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. سی جی مکالم با ۲۳ امتیاز بهترین بازیکن پرتلند در این بازی بود.

در تاریخ NBA هیچ تیمی سری که سه – صفر عقب بوده را برنده نشده. تیم هایی که در تاریخ مرحله پلی آف به این مرحله رسیده اند در تمام ۱۳۵ دفعه گذشته، مغلوب حریف شده اند. گلدن استیت از زمان حضور کوین دورنت، در دیدارهایی که این بازیکن غایب بوده اما استفن کری بازی کرده، هرگز بازنده نشده است.

ESPN گزارش داده دیمین لیلارد ستاره پرتلند در این سری با مصدومیت نسبتا شدید انگشت دست به میدان رفته است. لیلارد در این بازی هم چندین بار مجبور شدن کنار زمین برود و دستش را به پزشک تیم نشان دهد.

دیدار بعد این سری روز دوشنبه به میزبانی پرتلند برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر