گلدن استیت همچنان میتازد؛ شکست دور از انتظار لیکرز مقابل ممفیس

سجاد بیات

گلدن استیت وریرز صدرنشین کنفرانس غرب رقابت‌های بسکتبال NBA بامداد امروز در ادامه روند خوبش پیروز شد و صدر این کنفرانس را حفظ کرد.

منطقه رنگی – در یکی از حساس‌ترین دیدارهای امروز این رقابت‌ها گلدن استیت ۱۲۱ – ۱۱۰ شارلوت هورنتس را شکست داد. وریرز با این پیروزی به رکورد ۴۳ برد و ۱۷ شکست رسید. کلی تامسون با ۲۶ امتیاز و ۵ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. دمارکوس کازینز سنتر گلدن استیت در این بازی ۲۴ امتیاز و ۱۱ ریباند برای تیمش ثبت کرد. این بهترین بازی کازینز از زمان بازگشت به میادین بعد از ۸ ماه مصدومیت به شمار میرود.

در دیگر بازی مهم بامداد امروز فیلادلفیا سونی سیکسرز یکی از مدعیان کنفرانس شرق ۱۱۱ – ۱۱۰ نیوارلینز پلیکانز را شکست داد. فیلادلفیا با این پیروزی به رکود ۳۹ برد و ۲۲ شکست رسید. توبیاس هریس فوروارد فیلادلفیا با ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

لس آنجلس لیکرز در ادامه روند ناامید کننده‌اش ۱۰۵ – ۱۱۰ مغلوب ممفیس گریزلیز یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های حاضر در کنفرانس غرب شد. لیکرز با این شکست به رکورد ۲۹ برد و ۳۱ شکست رسید. لیکرز در حال حاضر روی سید دهم قرار دارد اما شانس زیادی برای حضور در مرحله پلی آف ندارد. لبران جیمز در این بازی ۲۴ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل ثبت کرد. جیمز با این ۱۱ پاس منجر به گل به رکورد ۸ هزار و ۵۳۵ پاس منجر به گل رسید و دهمین بازیکن برتر تاریخ در این بخش شد. جیمز تنها بازیکن تاریخ است که بین ۱۰ امتیازآور و ۱۰ پاسور برتر حضور دارد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

پرتلند ترل‌بلیزرز ۱۲۳ – ۱۱۰ کلیولند کاوالیرز

ایندیانا پیسرز ۱۰۹ – ۱۱۳ دیترویت پیستونز

سن آنتونیو اسپرز ۸۵ – ۱۰۱ بروکلین نتس

فینیکس سانز ۱۲۴ – ۱۲۱ میامی هیت

ساکرامنتو کینگز ۱۰۵ – ۱۱۲ مینه‌سوتا تیمبروولز

آتلانتا هاکس ۱۱۱ – ۱۱۹ هیوستون راکتس

میلواکی باکس ۱۱۷ – ۱۰۶ شیکاگو بولز

دالاس موریکس ۱۱۲ – ۱۲۱ لس آنجلس کلیپرز

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر