گلدن استیت جشن قهرمانی تورنتو رپتورز را به تعویق انداخت

سجاد بیات

گلدن استیت وریرز با پیروزی مقابل تورنتو رپتورز در بازی پنجم سری فینال NBA، جشن قهرمانی این تیم در خانه را خراب کرد. رپتورز باید برای قهرمانی در زمین حریف تلاش کند.

منطقه رنگی – در پنجمین بازی از سری فینال این رقابت ها بامداد سه شنبه گلدن استیت وریرز مدافع عنوان قهرمانی در خانه تورنتو رپتورز ۱۰۶ – ۱۰۵ پیروز شد. این سری با این نتیجه سه – دو به سود تورنتو رپتورز شد. کای لاوری گارد رپتورز در ثانیه صفر این بازی، شانس پیروز و قهرمان کردن تیمش را داشت اما شوتش را از دست داد.

استفن کری فوق ستاره وریرز با ۳۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. کلی تامسون در این بازی به دلیل مصدومیت به میدان نرفت. کوین دورنت که از زمان مصدوم شدن در سری نیمه نهایی کنفرانس غرب برای تیمش به میدان نرفته بود در این بازی بالاخره به میدان برگشت. دورنت اوایل بازی آسیب دید و مجبور به ترک زمین شد. گلدن استیت وریرز تایید کرد مصدومیت دورنت مصدومیت رباط آشیل است. مدیر این تیم به خبرنگاران گفت روز چهارشنبه میزان دقیق مصدومیت این بازیکن مشخص خواهد شد.

در تیم تورنتو کوای لئونارد با ۲۶ امتیاز و ۱۲ ریباند بهترین بازیکن تیمش بود اما نتوانست اولین قهرمانی تاریخ کانادا را در خاک این کشور ثبت کند.

دیدار بعدی دو تیم به میزبانی گلدن استیت برگزار خواهد شد. خبر بد برای تورنتو این که در صورت پیروز نشدن در بازی ششم، کشیده شدن کار به بازی هفتم، آن دیدار هم در زمین حریف برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر