گلدن استیت اختلاف با هیوستون راکتس را زیاد کرد؛ میلواکی به سری برگشت

سجاد بیات

گلدن استیت وریرز در دومین دیدار سری نیمه نهایی کنفرانس غرب NBA باز هم مقابل هیوستون راکتس پیروز شد. در کنفرانس شرق میلواکی بوستون را شکست داد.

منطقه رنگی – در پرحاشیه ترین سری نیمه نهایی های دو کنفرانس این فصل، گلدن استیت وریرز در دیداری که مثل دیدار اول پر از برخوردهای فیزیکی بود ۱۱۵ – ۱۰۹ هیوستون راکتس را برد. گلدن استیت با این پیروزی، دو – صفر از رقیب پیش افتاد. کوین دورنت با ۲۹ امتیاز، ۵ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. جیمز هاردن در این دیدار ۲۹ امتیاز، ۷ ریباند و ۴ پاس منجر به گل ثبت کرد.

در جریان این دیدار هر دو چشم جیمز هاردن فوق ستاره هیوستون راکتس آسیب دید. این بازیکن که بعد از بازی به خبرنگارها گفت ضربه هایی که به چشم هایش برخورد کرده، دید او را مختل کرد چندین بار برای مداوای چشم به نیمکت منتقل شد.جیمز هاردن

مصدومیت هاردن جدی نیست و براساس گزارش ESPN او هیچ مشکلی برای حضور در دیدار سوم این سری نخواهد داشت.

در کنفرانس شرق، میلواکی باکس بهترین تیم فصل عادی این کنفرانس که در بازی اول مفلوب بوستون سلتیکس شد در بازی دوم، ۱۲۳ – ۱۰۲ این تیم را شکست داد. یانیس آنته توکمپو با ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. کایری اروینگ فوق ستاره سلتیکس که در بازی اول نمایش فوق العاده ای داشت در این بازی ضعیف عمل کرد و فقط ۹ امتیاز ثبت کرد. مارکیف موریس با ۱۷ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن بوستون در این دیدار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر