گزارش؛ شیمیدر با پول‌های کمپین خیریه فصل پیش چه کرد؟

سجاد بیات

تیم بسکتبال شیمیدر که ابتدای فصل از تهران به قم منتقل شد، فصل گذشته یک کمپین خیریه راه اندازی کرد. هنوز تکلیف این کمپین مشخص نیست.

منطقه رنگی – حدود یک سال از زمان تبلیغات کمپین خیریه تیم بسکتبال شیمیدر گذشته است. قرار بود این تیم که فصل گذشته در تهران حضور داشت، بعد از فروش کارت‌های بخت‌ آزمایی، به دو نفر برنده، دو دستگاه خودرو اهدا کند. براساس اعلام این تیم، قرار بود در پایان هر نیم فصل، یک نفر برنده این قرعه‌کشی شود.

قرعه کشی شیمیدر

شیمیدر اعلام کرده بود علاقه‌مندان می‌توانند با خرید کارت‌های دو هزار تومنی، شانس خود را در این قرعه‌کشی افزایش دهند. مشخص بود که هدف از این‌کار جذب تماشاگر برای حضور در سالن آزادی با امتیاز تشویقی شرکت در قرعه‌کشی خودرو بوده است.

شیمیدر همچنین اعلام کرده بود درآمدهای حاصل از این کمپین را در اختیار نهادهای خیریه خواهد گذاشت.

این دو قرعه‌کشی اما هرگز انجام نشد و این تیم هم برخلاف اعلام قبلی خود مبنی بر اطلاع‌رسانی درباره‌ی جزییات این کمپین، آن را به دست فراموشی سپرد.

شیمیدر هیچ اطلاعاتی درباره‌ی تعداد برگه‌های فروخته شده، دلیل منتفی شدن قرعه‌کشی، سرنوشت پولی که از راه فروش برگه‌های بخت آزمایی جمع شد و سایر مسائل مربوط به این کمپین منتشر نکرد.

واکنش رسمی شیمیدر

هادی عامری مدیر شیمیدر که البته فصل گذشته این مسئولیت را برعهده نداشت، درباره‌ی سرنوشت این کمپین به منطقه رنگی می‌گوید:

فصل پیش بعد از حاشیه‌هایی که در آخر فصل ایجاد شد و عدم شرکت تیم در سری رده‌بندی، تصمیم بر این می‌شود که قرعه‌کشی به زمان دیگری موکول شود. بعد از فصل هم که تغییرات مدیریتی اتفاق افتاد و موضوع فعلا در دست انجام نیست.

مدیر شیمیدر درباره‌ی سرنوشت پولی که در این کمپین جمع‌آوری شده و تکلیف قرعه‌کشی وعده‌داده شده، می‌گوید:

این پول در حساب باشگاه موجود و محفوظ است. در صحبتی که با مدیریت باشگاه داشتم، قرار بر این شد که در یک زمان مناسب در همین فصل برنامه‌ریزی‌ها انجام و قرعه‌کشی کنیم.

هرچند عامری تعداد برگه‌های فروخته شده را بین یک تا دو هزار عدد اعلام کرد اما شنیده می‌شود تعداد برگه‌هایی که شیمیدر در این کمپین فروخته بیشتر از این تعداد و در حدود دو برابر عدد اعلام شده توسط او است.

شیمیدر همچنین درباره‌ی خیریه‌ای که قرار است این مبلغ را دریافت کند هنوز برنامه‌ای اعلام نکرده است.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر