کوین دورنت بازیکن آزاد شد

سجاد بیات

کوین دورنت فوق ستاره مصدوم فصل گذشته گلدن استیت وریرز از بند ویژه قراردادش استفاده کرد و بازیکن آزاد شد.

منطقه رنگی – همانطور که انتظار می رفت این بازیکن که مشتری های بسیار زیادی در تابستان دارد، حتی با وجود مصدومیت شدید خود را بازیکن آزاد کرد. خبرگزاری ESPN گزارش داد این بازیکن با چشم پوشی از قرارداد ۳۱٫۵ میلیون دلاری سال بعدش با گلدن استیت وریرز وارد بازار نقل و انتقالات تابستان شد.

کوین دورنت که در جریان بازی پنجم سری فینال فصل گذشته رباط آشیل پاره کرد و به احتمال بسیار زیاد تمام فصل آینده ار از دست می دهد، مشتری های زیادی دارد. رسانه ها از علاقه نیویورک نیکس، بروکلین نتس، لس آنجلس لیکرز، لس آنجلس کلیپرز و گلدن استیت وریرز به این بازیکن خبر داده اند. ESPN گزارش داده دورنت و تیم مشاورانش در حال حاضر در نیویورک حضور دارند و انتظار می رود با هر دو تیم این شهر ملاقات کنند.

انتظار می رود دورنت بزودی در لس آنجلس با مدیران کلیپرز هم ملاقات داشته باشد. براساس گزارش ESPN لس آنجلس لیکرز از شانس کمتری برای گفت و گوی مستقیم با دورنت برخوردار است. براساس این گزارش حتی با وجود مصدومیت شدید، دورنت همچنان مهمترین مهره حاضر در نقل و انتقالات تابستان خواهد بود.

گلدن استیت وریرز این شانس را دارد که با پیشنهاد قراردادی بالاتر نسبت به تیم های دیگر، دورنت را بار دگیر به خدمت بگیرد. استیو کر سرمربی وریرز پیش از این از علاقه تیمش برای ادامه همکاری با دورنت خبر داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر