کوبی برایانت هم در حال ساخت مستندی مانند مستند جدید مایکل جردن بوده است

سجاد بیات

کوبی برایانت هم در حال تهیه‌ی مستندی بسیار مفصل درباره‌ی آخرین فصل حضور خود در NBA بوده است.

منطقه رنگی – حدود یک هفته بعد از انتشار اپیزودهای اول و دوم مستند جدید مایکل جردن، گزارش‌هایی درباره‌ی یک مستند جذاب احتمالی دیگر منتشر شد. خبرگزاری ESPN گزارش داده کوبی برایانت اسطوره‌ی فقید لیکرز هم در حال ساخت مستند مشابهی بوده است. براساس این گزارش، برایانت گروهی فیلمبردار را در تمام طول آخرین فصل حضورش در NBA کنار تیم داشته است. این گروه زیر نظر مستقیم کوبی فعالیت کرده‌اند.

براساس این گزارش برایانت به دلیل وسواس روی ساخت این مستند، خود شخصا مدیریت پروژه را برعهده داشته است. کوبی در تلاش بود بعد از بازنشستگی، یک امپراطوری رسانه‌ای راه اندازی کند. به نظر می‌رسد این مستند قرار بوده یکی از اولین محصولات این امپراطوری بزرگ باشد. کوبی بعد از بازنشستگی، با شبکه‌های تلویزیونی قراردادهایی برای ساخت و اجرای چند برنامه داشت.

خانواده و تیم مدیریت برنامه‌های کوبی درباره‌ی این گزارش اظهارنظری نکرده است. ESPN گزارش داد این مستند در مرحله‌ی تدوین نهایی بوده است. براساس این گزارش کوبی در ماه‌های آخر زندگی محصول ادیت شده را دیده بوده و تغییرات لازم را به تدوین‌گرهای مستند اطلاع داده بود. گروه ساخت این مستند،‌ بالاترین حد دسترسی ممکن به اماکن و اشخاص را داشته‌اند. این گروه دسترسی‌هایی داشته‌اند که حتی شبکه‌ی Spectrum SportsNet که همکار لیکرز است و به رختکن این تیم دسترسی دارد هم نداشته است. این شبکه با عقد قراردادی ۴ ساله به ارزش چهار میلیارد دلار این دسترسی‌ها را به دست آورده است.

سرنوشت مستند کوبی چه خواهد بود؟

هنوز معلوم نیست سرنوشت تصاویر ضبط و تدوین شده از آخرین فصل حضور کوبی در NBA چه خواهد بود. حق پخش این مستند در اختیار شرکت رسانه‌ای کوبی بوده و در قرارداهای امضا شده، درباره‌ی وضعیت فعلی پیش‌بینی نشده است. براساس برنامه‌های تدوین شده، این مستند قرار بوده در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. به گفته‌ی منابع نزدیک به تیم کوبی مراحل نهایی تدوین این مستند در حال حاضر تعلیق شده تا تکلیف پخش احتمالی آن مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر