کوای لئونارد در اولین دیدارش در بازگشت به کانادا، مقابل تورنتو رپتورز پیروز شد

سجاد بیات

کوای لئونارد بهترین بازیکن فینال فصل گذشته‌ی NBA در بازگشت به کانادا مقابل تیم سابقش برنده شد. جیمز هاردن یک بازی فوق‌العاده‌ی دیگر ثبت کرد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA لس آنجلس کلیپرز تیم دوم کنفرانس غرب در کانادا ۱۱۲ – ۹۲ تورنتو رپتورز مدافع عنوان قهرمانی لیگ را شکست داد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۱۹ برد و ۷ شکست رسید. کوای لئونارد فوق‌ستاره‌ی فصل قبل رپتورز در اولین دیدارش با لباس کلیپرز مقابل این تیم ۲۶ امتیاز، ۶ پاس منجر به گل و ۵ ریباند ثبت کرد. تورنتو رپتورز با این شکست به رکورد ۱۶ برد و ۸ شکست رسید. پاسکال سیاکام فوروارد رپتورز با ۲۴ امتیاز بهترین بازیکن تیمش بود.

لس آنجلس لیکرز صدرنشین کنفرانس غرب در ادامه‌ی پیروزی‌های سریالی خارج از خانه‌ی خود در زمین اورلاندو ۹۶ – ۸۷ به برتری رسید. این پانزدهمین پیروزی متوالی خارج از خانه‌ی لیکرز بود. این تیم با این پیروزی به رکورد ۲۲ برد و سه شکست رسید. لبران جیمز با ۲۵ امتیاز، ۱۰ پاس منجر به گل و ۱۱ ریباند بهترین بازیکن تیمش بود. این چهارمین تریپل این فصل جیمز با لباس لیکرز بود.

میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق هم امروز به روند پیروزی‌های خود ادامه داد. این تیم امروز با برتری ۱۲۷ – ۱۱۲ مقابل نیوارلینز پلیکانز به رکورد ۱۶ پیروزی متوالی رسید. یانیس آنته‌توکومپو بهترین بازیکن باکس در این بازی استراحت کرد. میلواکی با این پیروزی به رکورد ۲۲ پیروزی و سه شکست رسید و سید یک این کنفرانس را حفظ کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

هیوستون راکتس ۱۱۶ – ۱۱۰ کلیولند کاوالیرز

بوستون سلتیکس ۱۱۷ – ۱۲۲ ایندیانا پیسرز

شارلوت هورنتس ۱۱۳ – ۱۰۸ بروکلین نتس

آتلانتا هاکس ۱۰۲ – ۱۳۶ شیکاگو بولز

یوتا جاز ۱۲۷ – ۱۱۶ مینه‌سوتا تیمبروولز

ممفیس گریزلیز ۱۱۵ – ۱۰۸ فینیکس سانز

اوکلاهاما سیتی تاندر ۹۳ – ۹۴ ساکرامنتو کینگز

گلدن استیت وریرز ۱۲۲ – ۱۲۴ نیویورک نیکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر