کوای لئونارد با سختی زیاد مقابل تیم سابقش به پیروزی رسید

سجاد بیات

کوای لئونارد در اولین دیدار مقابل تیم سابقش به پیروزی رسید. کلیپرز با این پیروزی یک قدم دیگر به صدر جدول کنفرانس غرب نزدیک شد.

منطقه رنگی – در حساس‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، لس آنجلس کلیپرز در خانه ۹۸ – ۸۸ تورنتو رپتورز مدافع عنوان قهرمانی را شکست داد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد هفت برد و سه شکست رسید. رپتورز با این شکست به رکورد هفت برد و سه شکست رسید. کوای لئونارد در این بازی مقابل تیم فصل قبلش ۱۲ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۹ پاس منجر به گل ثبت کرد. لوو ویلیامز با ۲۱ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این بازی بود. برای رپتورز پاسکال سیاکام ۱۶ امتیاز و ۱۰ ریباند ثبت کرد.

در دیگر بازی مهم امروز ممفیس گریزلیز دست به کار بزرگی زد و در خانه‌ی سن آنتونیو اسپرز ۱۱۳ – ۱۰۹ پیروز شد. اسپرز با این شکست به رکورد پنج برد و پنج شکست رسید. ممفیس با این پیروزی به رکورد سه برد و هفت شکست رسید. در ابتدای این بازی شماره‌ی ۹ تیم سن آنتونیو اسپرز به احترام تونی پارکر گارد راس افسانه‌ای این تیم، برای همیشه بازنشسته شد. لامارکوس آلدریج با ۱۹ امتیاز بهترین بازیکن سن آنتونیو در این بازی بود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

مینه‌سوتا تیمبروولز ۱۲۰ – ۱۱۴ دیترویت پیستونز

دالاس موریکس ۱۰۶ – ۱۱۶ بوستون سلتیکس

هیوستون راکتس ۱۲۲ – ۱۱۷ نیوارلینز پلیکانز

یوتا جاز ۱۲۲ – ۱۰۸ گلدن استیت وریرز

در پایان دیدارهای امروز تیم‌های بوستون سلتیکس،‌ میلواکی باکس، تورنتو رپتورز، میامی هیت، فیلادلفیا سونی سیکسرز، ایندیانا پیسرز، کلیولند کاوالیرز و بروکلین نتس سیدهای اول تا هشتم کنفرانس شرق را در اختیار دارند.

در کنفرانس غرب تیم‌های لس آنجلس لیکرز، دنور ناگتس، هیوستون راکتس، یوتا جاز، لس آنجلس کلیپرز، فینیکس سانز، دالاس موریکس و مینه‌سوتا تیمبروولز سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر