کلی تامسون برای عقد قرارداد طولانی مدت با گلدن استیت به توافق رسید

سجاد بیات

کلی تامسون ستاره مصدوم گلدن استیت وریرز برای عقد قرارداد طولانی مدت با این تیم به توافق رسید. تامسون احتمال زیاد بیشتر فصل آینده NBA را از دست می دهد.

منطقه رنگی – کلی تامسون که در جریان سری فینال فصل گذشته رباط پاره کرد و ممکن است چندین ماه خانه نشین باشد برای عقد قراردادی ۵ ساله با گلدن استیت وریرز به توافق رسید. براساس گزارش ESPN ارزش قرارداد جدید تامسون با وریرز ۱۹۰ میلیون دلار است. این قرارداد از نظر مالی بهترین قراردادی به شمار می رود که تامسون می توانست امسال داشته باشد.

براساس این گزارش تامسون و مدیران گلدن استیت فردا (دوشنبه شب به وقت تهران) و بلافاصله بعد از آغاز رسمی نقل و انتقالات تابستانی مذاکره درباره جزئیات این قرارداد را آغاز خواهند کرد. انتظار می رود این قرارداد به زودی امضا شود.

کلی تامسون

به گزارش اتلتیک بعد از قطعی شدن حضور کلی تامسون در گلدن استیت، مدیران این تیم روی مذاکره با کوین دورنت دیگر فوق ستاره مصدوم فصل قبل این تیم تمرکز خواهند کرد. کوین دورنت هفته گذشته با فعال کردن بند ویژه قراردادش بازیکن آزاد شد. این بازیکن به دلیل پاره شدن رباط آشیل مچ پایش احتمال خیلی زیاد تمام فصل آینده را از دست خواهد داد. با این وجود کوین دورنت همچنان یکی از مهمترین بازیکن های آزاد این تابستان است. گلدن استیت می تواند به دورنت هم بالاترین قرارداد ممکن را پیشنهاد دهد.

ESPN گزارش داده کوین دورنت و کوای لئونارد دو بازیکن آزاد مهم این تابستان برای هم بازی شدن صحبت‌ هایی انجام داده اند. اگر این دو بازیکن بخواهند همین تابستان در یک تیم بازی کنند، لس آنجلس کلیپرز و نیویورک نیکس می توانند به آنها پیشنهاد قرارداد حداکثری بدهند. کوای لئونارد در حال حاضر یکی از هدف های اصلی لس آنجلس لیکرز هم به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر