کلیپرز با کوای لئونارد شکست‌ناپذیر است؛ میامی هیت جدال شگفتی‌سازها را برد

سجاد بیات

لس آنجلس کلیپرز در شب بازگشت کوای لئونارد بهترین بازیکن خود، دوباره پیروز شد. میامی هیت هم مقابل فینیکس سانز به برتری رسید.

منطقه رنگی – در جذاب‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، لس آنجلس کلیپرز در شب بازگشت کوای لئونارد به ترکیب ۱۰۷ – ۱۰۱ پرتلند ترل‌بلیزرز را شکست داد و به رکورد شش برد و سه شکست رسید. لئونارد در این بازی ۲۷ امتیاز و ۱۳ ریباند برای تیمش ثبت کرد. این بازیکن در بازی قبلی تیمش استراحت کرد و به میدان نرفت. پرتلند ترل‌بلیزرز با این شکست به رکورد سه برد و پنج شکست رسید و همچنان خارج از محدوده‌ی پلی آف کنفرانس غرب باقی ماند.

در دیگر بازی جذاب امروز میامی هیت شگفتی‌ساز کنفرانس شرق ۱۲۴ – ۱۰۸ فینیکس سانز شگفتی‌ساز کنفرانس غرب را شکست داد. هیت با این پیروزی به رکورد شش برد و دو شکست رسید. این تیم همچنان سید دوم کنفرانس شرق را در اختیار دارد. فینیکس با این شکست به رکورد پنج برد و سه شکست رسید. در این بازی جیمی باتلر با ۳۴ امتیاز و ۵ ریباند بهترین بازیکن میامی هیت بود. آرون بینز سنتر استرالیایی سانز در این بازی ۲۳ امتیاز و ۴ ریباند برای تیمش ثبت کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

بوستون سلتیکس ۱۰۸ – ۸۷ شارلوت هورنتس

اوکلاهاما سیتی تاندر ۱۱۲ – ۱۲۱ سن آنتونیو اسپرز

در پایان رقابت‌های امروز تیم‌های بوستون سلتیکس، میامی هیت، میلواکی باکس، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، تورنتو رپتورز، شارلوت هورنتس، دیترویت پیستونز و ایندیانا پیسرز سیدهای اول تا هشتم کنفرانس شرق را در اختیار دارند. در این کنفرانس بروکلین نتس روی سید دهم قرار دارد.

در کنفرانس غرب هم لس آنجلس لیکرز، دالاس موریکس، دنور ناگتس، لس آنجلس کلیپرز، یوتا جاز، هیوستون راکتس، سن آنتونیو اسپرز و فینیکس سانز سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند. در این کنفرانس گلدن استیت وریرز روی سید چهاردهم قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر