به دلیل دخالت مدیران و اعمال زور برخی افراد

کلاسنگیانی از هدایت شهرداری گرگان استعفا داد

شهریار مقدمی

حمیدرضا کلاسنگیانی با انتشار نامه‌ای از سمت خود به عنوان سرمربی تیم شهرداری گرگان استعفا کرد.

منطقه رنگی – حمیدرضا کلاسنگیانی که یک ماه پیش ابلاغش صادر شده بود، اکنون از ادامه همکاری با تیم لیگ برتری شهرداری گرگان انصراف داده است. گفته می‌شود با استعفا اون موافقت شده است.

او علاوه بر استعفا، نامه‌ای را برای روشن کردن اذهان عمومی منتشر کرده است.

متن این نامه توسط خبرگزاری مهر منتشر شده که به شرح زیر می‌باشد:

هواداران و مردم خوب گرگان و گلستان؛

بر خود دانستم به واسطه روشن شدن اذهان عمومی و اطلاع رسانی به مردم خوب گرگان که صاحبان و سرمایه‌های اصلی بسکتبال می‌باشند مواردی را عنوان نمایم.

خوشحالم که خداوند این توفیق را نصیب من کرد که بتوانم با پیروزی‌های غرور آفرین تیم بسکتبال در سالی که بلایای طبیعی و مشکلات اقتصادی امان مردم را بریده شادی را به آنها تقدیم کنم.

بعد از ناکامی ۲۰ ساله موفق شدم کسب مقام نایب قهرمانی را برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر به هواداران و مردم خوبم هدیه دهم.

در این راه پر فراز و نشیب حمایت هواداران، اعضای محترم شورای شهر، مجموعه شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان قابل تقدیر و تشکر فراوان دارد.

یک بار دیگر به خاطر ناکامی در بازی فینال از مردم خوب گرگان عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم روزی قهرمانی بسکتبال را در گرگان شاهد باشیم که آرزوی هر گرگانی می‌باشد.

طبق ابلاغ آقای دادبود شهردار گرکان در تاریخ ۳۰/۴/۹۸ به عنوان سرمربی تیم در فصل جدید انتخاب شدم، ار آنجایی که انتخاب کادر فنی و بازیکنان تیم جزو اختیارات سرمربی می‌باشد دخالت مدیران و اعمال زور و تحمیل برخی افراد به اینجانب را به هیچ عنوان بر نخواهم تابید.

تصمیم به انصراف از ادامه همکاری با تیم محبوبم شهرداری گرگان را گرفتم و از هواداران و مردم خوب گرگان و گلستان که همیشه من را مورد لطف و محبت خود قرار داده سپاسگزارم و به عنوان یک هوادار در کنار شما از تیم محبوبم حمایت خواهم کرد.

زنده باد گرگان، زنده باد بسکتبال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر