کردستان به لیگ برتر بازی می‌گردد؟

پایگاه خبری پاله وان کردستان از احتمال بازگشت بسکتبال کردستان به لیگ برتر بسکتبال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری منطقه رنگی به نقل از پاله وان کردستان، با توجه به پی پیگیری های مسئولان استان کردستان با شرکت خصوصی پتروشیمی قرار بر آن شد تا یک تیم بسکتبال در قالب باشگاه خصوصی و خارج از هیأت بسکتبال، در سوپر لیگ بسکتبال کشور شرکت کند که از طریق روابط موجود سران استان با فدراسیون بسکتبال در دست پیگیری است. مذاکرات در این خصوص ادامه دارد و از “سیامک ویسی” به عنوان گزینه نهایی جهت هدایت این تیم نام برده شده است.

 

ویسی خود در مصاحبه‌ای با پاله وان در این خصوص عنوان کرد: بنده سال گذشته یک برآورد هزینه برای تیم داری بسکتبال در کردستان ارائه کرده بودم و چند روز گذشته هم با حضور در اداره ورزش با آقای جولایی دیدار کردم. ایشان خود به شدت علاقه‌مند به تیم‌داری در کردستان است؛ اما هنوز به شکل جدی با بنده برای هدایت تیم کردستان مذاکره‌ای نشده و هیچ مسئله ای صد در صد نیست.

مربی سابق تیم ملی در خصوص پذیرفتن چنین پیشنهادی از سوی استان کردستان خاطر نشان کرد: اگر تیم به سوپر لیگ راه پیدا کند و شرایط برای تیم داری مهیا شود چرا که نه و بنده برای خدمت رسانی به بسکتبال کردستان از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد.

ویسی در آخرین صحبت‌های خود در خصوص شرکت تیم بسکتبال کردستان در سوپر لیگ یادآور شد: سوپر لیگ شرایط برگزاری خاص خود را دارد و فدراسیون در گذشته این امکان را به تیم‌هایی داده است تا بدون داشتن امتیاز لیگ برتر، بیایند و در آن حضور یابند و تیم کردستان هم از این قاعده مستثنی نیست و نظر نهایی فدراسیون و ارزیابی شرایط برگزاری لیگ با چند تیم در این تصمیم دخیل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر