کابوس گلدن استیت تکمیل شد؛ کوین دورنت هنوز آماده بازگشت نیست

سجاد بیات

کوین دورنت فوق ستاره گلدن استیت وریرز و با ارزش ترین بازیکن دو فینال اخیر NBA، هنوز آماده بازگشت به میادین نیست. این بدترین خبر برای مدافع عنوان قهرمانی است.

منطقه رنگی – کوین دورنت در جریان سری نیمه نهایی کنفرانس غرب مقابل هیوستون راکتس آسیب دید و از آن زمان هنوز برای تیمش به میدان نرفته است. تیم پزشکی گلدن استیت امیدوار بود بتواند دورنت را برای سری فینال آماده کند اما به نظر میرسد موفق نبوده است.

ESPN گزارش داد برخلاف پیش بینی اولیه، کوین دورنت برای حضور در بازی پنجم سری فینال هم آماده نخواهد بود. براساس این گزارش کوین دورنت قبل از بازی چهارم تلاش کرده تمرین پرفشار انجام دهد اما موفق نبوده و درد زیادی تحمل کرده.

ESPN در گزارش خود از عدم اطمینان کادرپزشکی گلدن استیت درباره احتمال حضور کوین دورنت در بازی پنجم خبر دادند. این کادر اخیرا موفق شد کلی تامسون دیگر فوق ستاره گلدن استیت را که در جریان بازی دوم سری فینال مصدوم شد، به بازی چهارم برساند.

کادرپزشکی گلدن استیت هنوز اظهارنظری درباره وضعیت دورنت نکرده است. در جریان سری فینال، استیو کر سرمربی گلدن استیت وظیفه اعلام وضعیت این بازیکن را برعهده داشته است. کر هم هنوز درباره آخرین وضعیت فوروارد تیمش اظهارنظر نکرده. اسپورت سنتر هم از توقف روند بهبود دورنت خبر داده است.

گلدن استیت وریرز که سری فینال NBA را به عنوان شانس اول قهرمانی شروع کرد، در پایان بازی چهارم با نتیجه سه – یک از تورنتو رپتورز عقب است. رپتورز برای کسب عنوان قهرمانی NBA به تنها یک برد دیگر نیاز دارد. بازی بعدی دو تیم به میزبانی رپتورز در تورنتو برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر