پلی آف NBA سن آنتونیو اسپرز از دنور ناگتس پیش افتاد

سجاد بیات

راند اول پلی آف NBA بامداد جمعه با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. در دیدارهای امروز سن آنتونیو اسپرز، فیلادلفیا سونی سیکسرز و گلدن استیت وریرز پیروز شدند.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب ترین سری های این فصل پلی آف NBA سن آنتونیو اسپرز تیم هفتم فصل عادی کنفرانس غرب ۱۱۸ – ۱۰۸ دنور ناگتس تیم دوم این کنفرانس را شکست داد. سن آنتونیو با این پیروزی، در مجموع ۳ دیدار ۲ – ۱ از حریف قدرتمندش پیش افتاد. درک رایت گارد سن آنتونیو با ۳۶ امتیاز، ۵ ریباند و ۵ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش بود. نیکولا یوکیچ سنتر دنور ناگتس با ۲۲ امتیاز، ۸ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود.

در دیگر سری مهم کنفرانس غرب گلدن استیت وریرز مدافع عنوان قهرمانی، ۱۳۲ – ۱۰۵ لس آنجلس کلیپرز را شکست داد. گلدن استیت با این پیروزی در مجموع، ۲ – ۱ از کلیپرز پیش افتاد. کوین دورنت با ۳۴ امتیاز، ۴ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن گلدن استیت در این دیدار بود.

در کنفرانس شرق فیلادلفیا سونی سیکسرز که سری را شکست مقابل بروکلین نتس آغاز کرد، در سومین دیدار ۱۳۱ – ۱۱۵ این تیم را شکست داد. فیلادلفیا با این پیروزی در مجموع ۲ – ۱ از حریف پیش افتاد. بن سیمنز گارد جوان فیلادلفیا با ۳۱ امتیاز، ۴ ریباند و ۹ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر