پلی آف NBA؛ دنور ناگتس به سری برگشت، هیوستون و میلواکی در آستانه صعود

سجاد بیات

دنور ناگتس در یکی از حساس ترین سری های راند اول پلی آف NBA مقابل سن آنتونیو اسپرز به تساوی رسید. هیوستون راکتس و میلواکی باکس هم در آستانه صعود قرار گرفتند.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب ترین سری های راند اول پلی آف رقابت های بسکتبال NBA، دنور ناگتس در خانه سن آنتونیو اسپرز ۱۱۷ – ۱۰۳ پیروز شد. این سری با این نتیجه به تساوی دو – دو رسید. نیکولا یوکیچ سنتر دنور ناگتس با ۲۹ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. دیدار بعدی این دو تیم به میزبانی دنور ناگتس برگزار خواهد شد.

در پرحاشیه ترین سری کنفرانس شرق فیلادلفیا سونی سیکسرز در شهر نیویورک ۱۱۲ – ۱۰۸ میزبانش بروکلین نتس را شکست داد. فیلادلفیا با این پیروزی سه – یک در مجموع پیش افتاد. جرد دادلی و جیمی باتلر دو بازیکن بروکلین و فیلادلفیا در دقایق پایانی این بازی به شدت باهم درگیر و از زمین بازی اخراج شدند. جوئل امبید سنتر فیلادلفیا که در این درگیری هم نقش داشت با ۳۱ امتیاز، ۱۶ ریباند و ۷ پاس منجر به گل بهترین بازیکن زمین بود.

میلواکی باکس بهترین تیم کنفرانس شرق در فصل عادی که در این راند مشکل خاصی ندارد در سومین دیدار هم ۱۱۹ – ۱۰۳ دیترویت پیستونز را شکست داد. میلواکی برای صعود به مرحله بعد فقط یک پیروزی دیگر لازم دارد. کریس میدلتون با ۲۰ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

هیوستون راکتس دیگر مدعی کنفرانس غرب در سومین دیدارش ۱۰۴ – ۱۰۱ یوتا جاز را شکست داد. راکتس با این پیروزی سه – صفر از جاز پیش افتاد. جیمز هاردن با ۲۲ امتیاز و ۱۰ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر