پلی آف NBA؛ دنور به سری برگشت، اوکلاهاما سیتی زیر تیغ رفت

سجاد بیات

راند اول مرحله پلی آف NBA بامداد امروز با برگزاری سه دیدار در کنفرانس های شرق و غرب این رقابت ها پیگیری شد.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب ترین سری های این مرحله پرتلند ترل بلیزرز در بازی دوم ۱۱۴ – ۹۴ اوکلاهاما سیتی تاندر را شکست داد و دو – صفر از حریف پیش افتاد. سی جی مکالم گارد بلیزرز با ۳۳ امتیاز، ۸ ریباند و ۵ پاس منجر به گل بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. پال جرج با ۲۷ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکن OKC در این مسابقه بود. راسل وسبروک در این بازی ۱۴ امتیاز، ۹ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد.

در دیگر سری جذاب پلی آف NBA در کنفرانس غرب دنور ناگتس دومین تیم برتر این کنفرانس که بازی اول را به سن آنتونیو اسپرز باخت، ۱۱۱ – ۱۰۵ این تیم را شکست داد و سری را یک – یک کرد. نیکولا یوکیچ سنتر ناگتس با ۲۱ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. دمار دروزان با ۳۱ امتیاز و ۷ ربیاند بهترین بازیکن سن آنتونیو در این بازی بود.

در کنفرانس شرق تورنتو رپتورز که در بازی اول در کمال ناباوری مغلوب اورلاندو مجیک ضعیف ترین تیم پلی آف شرق شده بود، ۱۱۱ – ۸۲ این تیم را شکست داد و سری را یک – یک مساوی کرد. کوای لئونارد با ۳۴ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر