پلی آف NBA؛ اوکلاهاما سیتی به سری برگشت، بوستون یک قدم تا صعود

سجاد بیات

اوکلاهاما سیتی تاندر بعد از دو شکست متوالی مقابل پرتلند، بالاخره یک برد کسب کرد. بوستون سلتیکس با یک برد دیگر در آستانه صعود به راند دوم قرار گرفت.

منطقه رنگی – در جذاب ترین سری راند اول پلی آف امسال، اوکلاهاما سیتی تاندر در خانه ۱۲۰ – ۱۰۸ پرتلند ترل بلیزرز را شکست داد. این سری دو – یک به سود پرتلند پیگیری میشود. راسل وسبروک گارد راس اوکلاهاما سیتی با ۳۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. دیمین لیلارد گارد راس پرتلند در این بازی ۳۲ امتیاز و ۶ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد. در پایان این بازی دنیس شرودر گارد آلمانی تاندر با دیمین لیلارد ستاره حریف درگیری لفظی پیدا کرد.

در کنفرانس شرق بوستون سلتیکس ۱۰۴ – ۹۶ ایندیانا پیسرز را شکست داد و سه – صفر از حریف پیش افتاد. جیلن براون با ۲۳ امتیاز و ۷ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. سلتیکس برای صعود به راند دوم فقط یک پیروزی دیگر لازم دارد.

تورنتو رپتورز دومین تیم برتر کنفرانس شرق در فصل عادی در سومین دیدارش مقابل اورلاندو مجیک ۹۸ – ۹۳ پیروز شد. رپتورز با این پیروزی دو – یک از حریفش پیش افتاد. پاسکال سیاکام فوروارد رپتورز در این بازی ۳۰ امتیاز و ۱۱ ریباند برای تیمش ثبت کرد. او دومین بازیکن تاریخ رپتورز است که در یک بازی پلی آف مقابل اورلاندو مجیک چنین آماری ثبت میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر