پری پتی گارد راس شهرداری گرگان بهترین بازیکن هفته‌ی سوم لیگ برتر شد

سجاد بیات

پری پتی گارد راس آمریکایی شهرداری گرگان بهترین بازیکن هفته‌ی سوم لیگ برتر شد. این اولین بار است که پتی بازیکن هفته‌ی این فصل می‌شود.

منطقه رنگی – هفته‌ی سوم لیگ برتر بسکتبال با برتری تیم‌های مدعی برگزار شد. شهرداری گرگان، پتروشیمی بندرامام و مهرام سه تیم بی شکست لیگ برتر در این هفته هم پیروز شدند. پتروشیمی بندر امام همچنان صدرنشین لیگ برتر است. تیم‌های شهرداری گرگان و مهرام تهران هم رده‌های دوم و سوم را در اختیار دارند.

پری پتی گارد راس شهرداری گرگان در جریان برتری ۸۷ – ۸۳ تیمش مقابل آویژه صنعت پارسای مشهد ۳۸ دقیقه بازی کرد و با ۳۳ امتیاز، ۵ ریباند، ۵ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۳۷ بهترین عملکرد را بین بازیکن‌های این هفته ثبت کرد. در این هفته محمد ترابی از نفت آبادان در دیدار مقابل شهرداری قزوین ۲۴ دقیقه به میدان رفت و با ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند و تاثیرگذاری ۳۳ بهترین بازیکن ایرانی این هفته‌ی لیگ برتر بود.

در این هفته سجاد مشایخی گارد پتروشیمی بندرامام مقابل پدافند شهرکرد ۲۰ امتیاز، ۷ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۳۰ ثبت کرد و بهترین بازیکن ملی‌پوش این هفته بود.

سایر بازیکنان برجسته‌ی این هفته‌ی لیگ برتر:

سامان طاهرپور شورای شهر قزوین مقابل نفت آبادان ۱۵ امتیاز،‌ ۱۰ ریباند، ۳ پاس منجر به گل

کارین هنری آویژه صنعت مشهد مقابل شهرداری گرگان ۳۶ امتیاز، ۷ پاس منجر به گل تاثیرگذاری ۳۰

امیر صدیقی شهرداری گرگان مقابل آویژه صنعت مشهد ۹ امتیاز، ۱۶ ریباند، تاثیرگذاری ۲۱

اشکان جعفری نیروی زمینی مقابل شهرداری بندرعباس ۲۰ امتیاز، ۸ ریباند ۵ پاس منجر به گل تاثیرگذاری ۳۰

ویلی کواسی شهرداری بندرعباس مقابل نیروی زمینی ۱۰ امتیاز و ۱۲ ریباند

در این هفته رسول مظفری گارد ملی‌پوش پتروشیمی در دیدار مقابل پدافند شهرکرد ۱۱ پاس منجر به گل داد. این بهترین آمار پاس منجر به گل تا این هفته از لیگ برتر این فصل است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر