پرتلند دومین بازی طولانی تاریخ پلی آف NBA را برد

پرتلند ترل بلیزرز در سومین دیدار از سری نیمه نهایی کنفرانس غرب رقابت های بسکتبال NBA، در یک بازی باورنکردنی دنور ناگتس را شکست داد.

منطقه رنگی – در یکی از دیدارهای بامداد امروز این رقابت ها پرتلند ترل بلیزرز در دیداری که ۴ وقت اضافه داشت ۱۴۰ – ۱۳۷ دنور ناگتس را شکست داد. پرتلند با این پیروزی دو – یک از این حریف پیش افتاد. سی جی مکالم گارد پرتلند در این دیدار ۴۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۴ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد. نیکولا یوکیچ در این دیدار به چهارمین بازیکن تاریخ تبدیل شد که در یک دیدار، بیشتر از ۶۰ دقیقه در زمین حضور داشته است. سنتر دنور در حدود ۶۵ دقیقه حضورش در بازی ۳۳ امتیاز، ۱۸ ریباند و ۱۴ پاس منجر به گل ثبت کرد.

این اولین بار از سال ۱۹۵۴ است که یک دیدار مرحله پلی آف NBA چهار با به وقت اضافه میرود. این دیدار دومین دیدار طولانی تاریخ مرحله پلی آف این رقابت ها شد.

در دیگر بازی بامداد شنبه در نیمه نهایی کنفرانس شرق NBA میلواکی باکس ۱۲۳ – ۱۱۶ بوستون سلتیکس را شکست داد. باکس با این پیروزی دو – یک از حریف پیش افتاد. یانیس آنته توکومپو با ۳۲ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. کایری اروینگ در این بازی ۲۹ امتیاز و ۶ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد. این دومین شکست متوالی بوستون سلتیکس در این مرحله، بعد از پیروزی در دیدار اول مقابل بهترین تیم کنفرانس شرق NBA بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر