پتروشیمی بندر امام پیروز بازی بزرگ هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال شد

سجاد بیات

پتروشیمی بندر امام مهم‌ترین بازی هفته‌ی یازدهم لیگ برتر بسکتبال را با پیروزی پشت سر گذاشت. شهرداری گرگان هم این هفته برد و به صدر نزدیک‌تر شد.

منطقه رنگی – در حسا‌س‌ترین بازی هفته‌ی یازدهم لیگ برتر بسکتبال تیم‌های صدر جدولی پتروشیمی بندر امام و نفت آبادان در ماهشهر به مصاف هم رفتند. این دیدار در حالی که در وقت عادی ۵۹ – ۵۹ مساوی شد، در نهایت ۶۹ – ۶۶ به سود میزبان به پایان رسید. پتروشیمی با این پیروزی به رکورد ۱۰ برد و یک شکست رسید و صدر جدول لیگ برتر را حفظ کرد. این تیم، اولین تیم لیگ برتر است که به رکورد ۱۰ پیروزی در این فصل می‌رسد. نفت آبادان با این شکست به رکورد ۸ برد و دو شکست رسید و به رده‌ی سوم جدول رده‌بندی سقوط کرد.

در دیگر بازی مهم این هفته شهرداری گرگان دیگر تیم بالانشین لیگ در خانه‌ی توفارقان آذرشهر ۷۳ – ۶۰ به برتری رسید. شهرداری گرگان با این پیروزی به رکورد ۹ برد و یک شکست رسید. گرگان با این رکورد رده‌ی دوم جدو لیگ برتر را در اختیار دارد. در جریان این دیدار روزبه ارغوان سنتر شهرداری گرگان آسیب دید. هنوز میزان دقیق مصدومیت این بازیکن مشخص نیست.

مهرام دیگر تیم مدعی لیگ برتر این هفته در خانه ۸۹ – ۵۰ نیروی زمینی را شکست داد. مهرام با این پیروزی به رکورد ۸ برد و دو شکست رسید و به صدر جدول نزدیک‌تر شد. شیمیدر نزدیک‌ترین رقیب مهرام در میانه‌ی جدول هم امروز ۸۹ – ۸۲ ذوب آهن را شکست داد. شیمیدر با این پیروزی به رکورد ۸ برد و سه شکست رسید.

در دیگر دیدارهای این هفته‌ی لیگ برتر بسکتبال، شهرداری بندرعباس ۶۹ – ۶۶ مس کرمان را شکست داد، آویژه صنعت ۸۵ – ۶۴ شورای شهر قزوین را مغلوب کرد و اکسون تهران ۸۳ – ۶۱ از سد رعد پدافند شهرکرد گذشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر