پتروشیمی بندر امام نیم فصل اول لیگ برتر را با پیروزی تمام کرد

سجاد بیات

پتروشیمی بندر امام در آخرین هفته‌ی نیم فصل اول لیگ برتر به پیروزی رسید. نفت آبادان اولین شکست خانگی شهرداری گرگان را ثبت کرد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی هفته‌ی سیزدهم لیگ برتر بسکتبال نفت آبادان در گرگان ۶۱ – ۵۳ میزبان خود شهرداری گرگان را شکست داد. سعید داورپناه با ۲۹ امتیاز و ۱۰ ریباند، بهترین بازیکن این مسابقه بود. این اولین شکست خانگی نایب قهرمان دوره‌ی گذشته‌ی لیگ برتر بود. نفت آبادان با این پیروزی به رکورد ۹ برد و سه شکست رسید. شهرداری گرگان با این شکست به رکورد ۱۰ برد و دو شکست رسید. گرگان یک دیدار عقب افتاده در برنامه‌ی لیگ برتر دارد.

در دیگر دیدار مهم این هفته پتروشیمی بندر امام صدرنشین جدول رده‌بندی در خانه ۷۸ – ۵۸ شهرداری بندرعباس را شکست داد. پتروشیمی با این پیروزی به رکورد ۱۱ برد و دو شکست رسید. رسول مظفری با ۲۰ امتیاز و ۵ پاس منجر به گل میثم میرزایی با ۱۱ امتیاز و ۹ ریباند و محمد حسن‌زاده با ۱۱ امتیاز و ۸ ریباند بهترین بازیکن‌های این مسابقه بودند.

شیمیدر قم تیم سوم جدول رده‌بندی در هفته‌ی سیزدهم در یک بازی پرحاشیه ۷۳ – ۶۸ میزبان خود اکسون تهران را شکست داد. شیمیدر با این پیروزی به رکورد ۱۰ برد و سه شکست رسید. اکسون با این شکست به رکورد شش برد و ۷ شکست رسید. مایک رستم‌پور با ۱۷ امتیاز، ۷ ریباند و چهار توپ‌ربایی بهترین بازیکن این مسابقه بود. محمد جمشیدی با ۱۷ امتیاز و ۶ پاس منجر به گل دیگر بازیکن برجسته‌ی شیمیدر در این بازی بود. زوران ورکیچ فوروارد اکسون در این بازی ۲۷ امتیاز برای تیمش ثبت کرد.

مهرام دیگر تیم مدعی این فصل در آخرین هفته‌ی نیم فصل اول فصل عادی کار سختی نداشت و ۷۳ – ۴۷ مهمان خود رعد پدافند شهرکرد را شکست داد. مهرام با این پیروزی به رکورد ۱۰ برد و دو شکست رسید و جایگاهش را تثبیت کرد.

نتایج سایر دیدارهای هفته‌ی سیزدهم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

شورا و شهرداری قزوین ۶۳ – ذوب آهن اصفهان ۷۳

توفارقان آذرشهر ۷۹ –  نیروی زمینی تهران ۵۳

صنعت مس كرمان ۷۰ – آویژه صنعت پارسا مشهد ۶۰

 

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر