پایان کار دو اسطوره فراموش نشدنی و شکست های باورنکردنی؛ شب دیوانه وار NBA

سجاد بیات

فصل عادی رقابت های NBA در حالی به روزهای آخرش نزدیک میشود که اتفاق های باورنکردنی همچنان جریان دارند.

منطقه رنگی – در یکی از جذاب ترین بازی های بامداد امروز رقابت های بسکتبال NBA، اوکلاهاما سیتی تاندر در حالی که تا ۲۰ ثانیه پایانی از هیوستون راکتس عقب بود، با شوت ثانیه پایانی پال جرج ۱۱۲ – ۱۱۱ پیروز شد. راسل وسبروک با ۲۹ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۱۱ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. این سی و سومین تریپل دابل این فصل وسبروک بود. جیمز هاردن در این بازی ۳۹ امتیاز و ۱۰ ریباند برای تیمش ثبت کرد. راکتس با این شکست به رکورد ۵۳ برد و ۲۹ شکست رسید. OKC با این پیروزی به رکورد ۴۸ برد و ۳۳ شکست رسید.

در میامی، میامی هیت در آخرین بازی دوین وید در سالن خانگی این تیم ۱۲۲ – ۹۹ فیلادلفیا سونی سیکسرز را شکست داد. وید پس از پایان این بازی از هواداران تیمش خداحافظی کرد. گفته میشود وید ممکن است از تصمیم بازنشسته شدن منصرف شود اما اسطوره میامی این مسئله را تایید نکرد. وید در آخرین دیدارش در سالن خانگی میامی هیت ۳۰ امتیاز ثبت کرد.

درک نویتسکی اسطوره دالاس موریکس هم امروز آخرین بار با لباس این تیم به میدان رفت. نویتسکی در جریان برتری ۱۲۰ – ۱۰۹ تیمش مقابل فینیکس سانز ۳۰ امتیاز و ۸ ریباند ثبت کرد و کفش هایش را آویخت. او تنها بازیکن تاریخ است که ۲۱ فصل برای یک تیم در NBA بازی کرده است. در این بازی جمال کرافورد گارد باتجربه سانز ۵۱ امتیاز برای تیمش کسب کرد. او پیرترین بازیکن تاریخ است که در یک بازی فصل عادی بیشتر از ۵۰ امتیاز میگیرد.

لس آنجلس لیکرز هم در آخرین بازی خانگیش در یکی از عجیب ترین فصل های تاریخش در حالی که فقط ۸ بازیکن در اختیار داشت با شوت ثانیه صفر هارکلس، ۱۰۴ – ۱۰۱ مغلوب پرتلند ترل بلیزرز شد. لیکرز با این شکست فصل را با رکورد ۳۷ برد و ۴۵ شکست به پایان برد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

شارلوت هورنتس ۱۲۴ – ۹۷ کلیولند کاوالیرز

بوستون سلتیکس ۱۱۶ – ۱۱۰ واشنگتن ویزاردز

ممفیس گریزبلیز ۹۳ – ۱۰۰ دیترویت پیستونز

تورنتو رپتورز ۱۲۰ – ۱۰۰ مینه سوتا تیمبروولز

نیویورک نیکس ۹۶ – ۸۶ شیکاگو بولز

گلدن استیت وریرز ۱۱۲ – ۱۰۳ نیوارلینز پلیکانز

دنور ناگتس ۱۰۸ – ۱۱۸ یوتا جاز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر