پال جرج و کوای لئونارد همزمان به لس آنجلس کلیپرز منتقل شدند

سجاد بیات

لس آنجلس کلیپرز در مدت چند ساعت با جذب پال جرج و کوای لئونارد به یکی از قوی ترین تیم های NBA تبدیل شد.

منطقه رنگی – کوای لئونارد MVP فینال فصل گذشته NBA که بعد از یک فصل حضور در تورنتو رپتورز بازیکن آزاد شد، بعد از چند روز پر حرف و حدیث بالاخره لس آنجلس کلیپرز را انتخاب کرد. به گزارش ESPN این بازیکن که در حال مذاکره همزمان با لس آنجلس لیکرز، تورنتو رپتورز و لس آنجلس کلیپرز بود، در نهایت تیم دوم شهر لس آنجلس را انتخاب کرد. مبلغ و مدت قرارداد این بازیکن با کلیپرز هنوز اعلام نشده اما پیش از این گزارش شده بود لئونارد تصمیم دارد قراردادی بالاتر از سه فصل با تیم آینده اش امضا کند.

پال جرجلس آنجلس کلیپرز همچنین چند دقیقه بعد از قطعی کردن انتقال بهترین بازیکن آزاد تابستان، پال جرج یکی از بهترین بازیکن های فصل قبل لیگ را هم به خدمت گرفت. جرج که زمستان و تابستان گذشته پیشنهاد لس آنجلس لیکرز را رد کرد، فصل گذشته یکی از سه نامزد نهایی کسب جایزه MVP فصل عادی بود. براساس اعلام ESPN اوکلاهاما سیتی تاندر در مقابل انتقال پال جرج تعداد بسیار زیادی حق درفت دریافت کرده است. براساس این گزارش، این تعداد درفت که هنوز اعلام نشده یک رکورد در تاریخ NBA خواهد بود.

لئونارد و پال جرج چطور هم تیمی شدند؟

ESPN گزارش داده کوای لئونارد در جریان مذاکره با کلیپرز از آنها خواسته همین تابستان یک بازیکن آل استار دیگر به تیمشان اضافه کنند. براساس این گزارش لئونارد شخصا از پال جرج خواسته در کلیپرز به او ملحق شود. درخواست لئونارد برای جرج جذاب بوده و او بلافاصله از مسئولان OKC خواسته با انتقال او موافقت کنند. براساس گزارش ESPN مدیران تاندر که به دنبال بازسازی تیمشان هستند برای انتقال این بازیکن چندین حق انتخاب در سال های آینده دریافت کرده اند و می توانند تیم خوبی در آینده داشته باشند.

هنوز مدت و رقم قرارداد هیچکدام از این دو بازیکن مشخص نیست.

انتظار می رود به زودی تعداد زیادی بازیکن باتجربه راهی لس آنجلس کلیپرز شوند.

با انتقال لئونارد به کلیپرز، لس آنجلس لیکرز نمی تواند تیمی با سه فوق ستاره برای فصل آینده داشته باشد. این تیم فصل بعد را با ترکیب لبران جیمز و آنتونی دیویس به میدان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر