پال جرج بالاخره برای اولین بار برای کلیپرز به میدان رفت اما تیمش باخت

سجاد بیات

پال جرج ستاره‌ی جدید لس آنجلس کلیپرز بالاخره برای این تیم به میدان رفت. جرج در پیش فصل مصدوم شد. کلیپرز در اولین دیدار با حضور جرج بازنده شد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA لس آنجلس کلیپرز ۱۳۲ – ۱۲۷ مغلوب نیوارلینز پلیکانز شد. کلیپرز با این شکست به رکورد هفت برد و پنج شکست رسید و از صدر جدول غرب فاصله گرفت. پلیکانز با این پیروزی به رکورد سه برد و هشت شکست رسید. پال جرج ستاره‌ی جدید کلیپرز در این بازی برای اولین بار برای تیمش به میدان رفت. جرج در این بازی ۲۴ دقیقه بازی کرد، ۳۳ امتیاز و ۹ ریباند داشت. در این بازی کوای لئونارد دیگر ستاره‌ی کلیپرز به میدان نرفت.

در دیگر بازی حساس امروز دنور ناگتس تیم سوم کنفرانس غرب ۱۰۱ – ۹۳ بروکلین نتس را شکست داد. ناگتس با این پیروزی به رکورد هشت برد و سه شکست رسید. نتس با این شکست به رکورد چهار برد و هفت شکست رسید. نیکولا یوکیچ سنتر دنور ناگتس با ۱۸ امتیاز و ۱۰ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. کایری اروینگ در این بازی ۱۷ امتیاز و ۹ پاس منجر به گل برای بروکلین نتس ثبت کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

میامی هیت ۱۰۸ – ۰۷ کلیولند کاوالیرز

شیکاگو بولز ۱۱۵ – ۱۲۴ میلواکی باکس

دالاس موریکس ۱۰۳ – ۱۰۶ نیویورک نیکس

آتلانتا هاکس ۱۱۲ – ۱۲۸ فینیکس سانز

در پایان دیدارهای امروز در کنفرانس شرق تیم‌های بوستون سلتیکس، میامی هیت، میلواکی باکس، تورنتو رپتورز، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، ایندیانا پیسرز، آتلانتا هاکس و بروکلین نتس سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

در کنفرانس غرب هم تیم‌های لس آنجلس لیکرز، هیوستون راکتس، دنور ناگتس، یوتا جاز، فینیکس سانز، مینه‌سوتا تیمبروولز، لس آنجلس کلیپرز و دالاس موریکس سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند. در این کنفرانس سن آنتونیو اسپرز سید نهم را در اختیار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر