پائو گسول از سن آنتونیو اسپرز راهی میلواکی باکس شد

سجاد بیات

پائو گسول سنتر – فوروارد باتجربه سن آنتونیو اسپرز بعد از سه فصل حضور در این تیم تگزاسی، راهی میلواکی باکس شد.

منطقه رنگی – گسول ۳۸ ساله که سه فصل پیش از شیکاگو بولز راهی اسپرز شد به دلیل مصدومیت‌های زیادی این فصل دقایق بسیار کمی به میدان رفت و به همین دلیل نظر مدیران تیمش را جلب نکرد. به گزارش ESPN گسول بعد از توافق با مدیران سن آنتونیو اسپرز از این تیم جدا شد و در ادامه فصل برای میلواکی باکس به میدان خواهد رفت.

در حال حاضر هنوز یک فصل دیگر از قرارداد سه ساله جدید گسول با اسپرز باقی مانده بود اما این ستاره باتجربه راضی شد در ازای دریافت ۶٫۷ میلیون دلار مبلغ گارانتی شده در قراردادش، از اسپرز جدا شود. براساس گزارش ESPN، گسول امروز از تگزاس راهی میلواکی میشود و در صورت آمادگی فیزیکی میتواند از بازی بعدی برای صدرنشین کنفرانس شرق به میدان برود.

میلواکی باکس که روز شنبه با پیروزی مقابل لیکرز حضورش در پلی آف را قطعی کرد در حال حاضر با بهترین رکورد لیگ (۴۷ برد و ۱۴ باخت) صدر جدول کنفرانس شرق را در اختیار دارد. این تیم بهترین تیم دفاعی لیگ و چهارمین تیم دفاعی برتر لیگ است. انتظار میرود گسول دقایق کمی در میلواکی به میدان برود اما حضور این بازیکن باتجربه، کمک زیادی به این تیم برای رقابت سر قهرمانی کنفرانس شرق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر