وحشت در اردوی گلدن استیت؛ دامارکوس کازینز فصل را از دست داد؟

سجاد بیات

دامارکوس کازینز سنتر گلدن استیت در جریان شکست تاریخی تیمش مقابل لس آنجلس کلیپرز مصدوم شد و بخش زیادی از بازی را از دست داد.

منطقه رنگی – این بازیکن که برای به دست آوردن یک توپ از دست رفته تلاش میکرد، بدون برخورد با بازیکن دیگری مصدوم شد. بررسی بالینی اولیه نشان می دهد که این بازیکن با مصدومیت لگن مواجه شده است.

خبرگزاری ESPN گزارش داده پزشکان گلدن استیت نگران این هستند که لگن چپ این بازیکن چرخیده باشد. در صورتی که تایید شود کازینز با چنین مصدومیتی مواجه شده، او برای مدت نسبتا طولانی خانه نشین خواهد بود. براساس این گزارش کادر پزشکی گلدن استیت کازینز را برای انجام MRI آماده میکنند و وضعیت نهایی او بعد از بررسی نتیجه MRI مشخص خواهد شد.

ESPN گزارش داده نگرانی ها از پایان فصل برای دامارکوس کازینز “بسیار بالا” ست و ممکن است او نتواند حتی در فینال احتمالی NBA هم برای تیمش به میدان برود. کازینز دو ماه پیش و بعد از یک سال خانه نشینی به دلیل پاره شدن رباط آشیل به میدان برگشت و بیشتر فصل مشغول بازیابی شرایط مسابقه اش بود.

این بازیکن که سابقه ۴ بار حضور در مسابقه آل استارز را دارد تابستان گذشته از نیوارلینز پلیکانز راهی گلدن استیت شد و میانگین ۱۶٫۳ امتیاز و ۸٫۲ ریباند برای گلدن استیت ثبت کرد. خروج کازینز از ترکیب گلدن استیت وضعیت این تیم در زیر حلقه را با مشکل مواجه میکند. این تیم در حال حاضر فقط اندرو بوگوت باتجربه را زیر حلقه در اختیار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر