واکنش شاهین طبع به دخالت رئیس کمیته ملی المپیک: حتما اینطور صلاح است

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال به خبر تماس صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حامد حدادی واکنش نشان داد.

منطقه رنگی – صالحی امیری روز یکشنبه به خبرنگاران گفت با حامد حدادی تماس برقرار گرفته است. به گفته رئیس کمیته ملی المپیک او از حدادی خواسته در جلسه ای مشترک با مدیران فدراسیون و سرمربی تیم ملی بسکتبال شرکت کند. صالحی امیری توضیح بیشتری درباره دلیلش برای دخالت در امور فنی تیم ملی بسکتبال ارائه نداده است.

مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال در واکنش به این خبر به ایسنا گفت:

دقیقاً از این موضوع خبر ندارم اما، بدون تعارف باید بگویم که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش به هر شکلی که باشد در کنار بسکتبال بوده و شخصاً آقایان صالحی‌امیری و سلطانی‌فر به فکر موفقیت این رشته هستند. هر کاری که تصمیم دارند انجام دهند بدون شک برای موفقیت بسکتبال بوده و به صلاح است. مطمئن باشید که ما در تیم ملی مشکلی نداریم و مسئله این است که ما بیش از ۱۲ بازیکن را نمی‌توانیم در ترکیب نهایی قرار دهیم. به همین دلیل طبیعی است که برخی از این بازیکنان به دلیل عدم راهیابی به ترکیب نهایی ناراحت شوند.

شاهین طبع: اگر میتوانستیم همه را دعوت میکردیم

او گفت:

اگر می‌توانستیم تعداد ترکیب تیم را بالاتر ببریم که کسی ناراحت نشود این کار را انجام می‌دادیم اما امکان‌پذیر نیست. در مورد حدادی هم باید بگویم که بهترین‌ها به ترکیب تیم ملی دعوت می‌شوند و ما از بهترین‌ها برای مسابقات استفاده می‌کنیم تا در چار چوب خواسته‌های فدراسیون بهترین عملکرد را داشته باشیم.

مهران شاهین طبع

شاهین طبع انتقادها به غیبتش در سری فینال لیگ برتر بسکتبال را هم پذیرفت و گفت:

به نظرم باید در چند بازی حضور پیدا می‌کردم اما، با این حال عدم حضور من هم نکات مثبت داشت و هم نکات منفی. فکر می‌کنم باید چند بازی را شرکت می‌کردم اما مطمئن باشید که همه بازی‌ها را زیر نظر داشتم.

دور جدید اردوی تیم ملی بسکتبال که خود را برای حضور در جام جهانی آماده میکند، اواخر خرداد ماه آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر