واورلی آستین سنتر آلمانی – آمریکایی شیمیدر از این تیم جدا شد

سجاد بیات

واورلی آستین سنتر آلمانی – آمریکایی شیمیدر از این تیم جدا شد. آستین تا آخر هفته‌ی گذشته منتظر تعیین تکلیف لیگ برتر بسکتبال بود.

منطقه رنگی – واورلی آستین از معدود بازیکن‌های خارجی لیگ برتر بسکتبال بود که هنوز در ایران حضور داشت. این بازیکن تا آخر هفته‌ی گذشته منتظر تعیین تکلیف لیگ برتر بود. این بازیکن یکشنبه به مسئولان شیمیدر اطلاع داد به دلیل مشخص نبودن تکلیف لیگ برتر، تصمیم ندارد به حضور در این تیم ادامه دهد. مسئولان شیمیدر البته پیش از اعلام آستین پیش‌بینی می‌کردند که او را از دست خواهند داد. بلاتکلیف بودن لیگ برتر، وضعیت بازیکن‌های خارجی را با بغرنج کرده است.

آستین کمی بعد از اعلام تاریخ جدید برگزاری رقابت‌های لیگ برتر، در توییتر نوشت:

دیگه وقت و انرژی خودم رو تلف نمی‌کنم. می‌خوام روی خودم تمرکز کنم.

از توییتر آستین مشخص است که او هنوز در ایران حضور دارد. مشخص نیست این بازیکن اجازه‌ی خروج از کشور را به دلیل شیوع کرونا خواهد داشت یا خیر. این بازیکن البته در مدت شیوع کرونا در تهران حضور داشته و به قم سفر نکرده است. البته بسیاری از کشورهای دنیا در حال حاضر ورود مسافر از مبدا ایران را با محدودیت‌های جدی تایید می‌کنند. آمریکا اعلام کرده مسافران آمریکایی از مبدا ایران را ۱۴ روز قرنطینه خواهد کرد.

وضعیت مبهم لیگ برتر بسکتبال زیر سایه‌ی شیوع کرونا

کمیته‌ی مسابقات فدراسیون بسکتبال صبح دوشنبه بعد از جلسه با تیم‌های حاضر در پلی آف، ۲۵ فروردین را به عنوان تاریخ جدید اعلام کرد. هنوز مشخص نیست لیگ برتر بسکتبال در این تاریخ هم ادامه داشته باشد. فدراسیون اعلام کرد در صورتی که شرایط برگزاری لیگ برتر در تاریخ ۲۵ فروردین هم فراهم نباشد، این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بدون تعیین قهرمان به پایان خواهد رسید. انتظار می‌رود برخی تیم‌های حاضر در پلی آف لیگ برتر بسکتبال، حتی در صورت برگزاری مسابقات در فروردین ۹۹ هم موفق به آماده‌سازی برای شرکت نشوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر