واورلی آستین سنتر آلمانی – آمریکایی با شیمیدر قرارداد امضا کرد

سجاد بیات

واورلی آستین سنتر آلمانی – آمریکایی فصل قبل شیمیدر دوباره با این تیم قرارداد امضا کرد. او اولین بازیکن خارجی شیمیدر در این فصل است.

منطقه رنگی – باشگاه شیمیدر اعلام کرد واورلی آستین سنتر فصل قبل این تیم با عقد قراردادی دوباره به این تیم ملحق شده است. این بازیکن ۲۸ ساله ۲۱۱ سانتی متری سابقه حضور در تیم های برماهاون، گوانجو چين، نانس فرانسه، اورگن داکس، هیدلبرگ بوندس لیگا، نایمبروک از جمهوری چک، ژوکیجا آلیتوش لیتوانی و لیگ NCAA ایالت متحده آمریکا را در کارنامه خود دارد.

این بازیکن اولین بازیکن خارجی شیمیدر در این فصل است. گفته می‌شود مدیران این تیم تصمیم ندارند تا پایان فصل عادی رقابت‌های لیگ برتر بازیکن خارجی دیگری به خدمت بگیرند. ممکن است در صورت عدم رضایت از عملکرد آستین او با یک بازیکن دیگر عوض شود اما بعید به نظر می‌رسد شیمیدر بازیکن خارجی دیگری به خدمت بگیرد.

شیمیدر در ابتدای فصل تلاش زیادی برای جذب ارسلان کاظمی کرد اما این بازیکن در نهایت مهرام را برای ادامه‌ی حضورش در لیگ برتر بسکتبال ایران انتخاب کرد. شیمیدر در حال حاضر اصغر کاردوست را به عنوان بازیکن پست ۵ در ترکیب خود دارد. انتظار می‌رود آستین و کاردوست زمان بازی خود در پست پنج را تقسیم کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر