هیوستون راکتس گلدن استیت وریرز را وحشت زده کرد؛ میلواکی یک قدم تا فینال شرق

هیوستون راکتس که سری نیمه نهایی کنفرانس غرب NBA را با دو شکست متوالی آغاز کرد، در دو بازی بعدی موفق شد حریف قدرتمندش را شکست دهد.

منطقه رنگی – در چهارمین دیدار یکی از جذاب ترین سری های تاریخ پلی آف NBA هیوستون راکتس ۱۱۲ – ۱۰۸ مقابل گلدن استیت وریرز به پیروزی رسید. این سری با این نتیجه به تساوی دو – دو رسید. این اولین بار در ۵ فصل اخیر است که گلدن استیت در یک سری نیمه نهایی کنفرانس دو بازی متوالی بازنده می شود. جیمز هاردن فوق ستاره راکتس در این بازی ۳۸ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۴ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد. کوین دورنت فوق ستاره گلدن استیت هم در این بازی ۳۴ امتیاز، ۷ ریباند و ۵ پاس منجر به گل داشت اما نتوانست مانع از مساوی شدن سری شود.

در صورتی که این سری به بازی هفتم کشیده شود، گلدن استیت که سید یک فصل عادی کنفرانس غرب را در اختیار داشت، میزبان بازی هفتم خواهد بود.

میلواکی در شرق پیش تازی میکند

در کنفرانس شرق، میلواکی باکس بهترین تیم فصل عادی NBA که سری را با شکست مقابل بوستون سلتیکس شروع کرد، در چهارمین دیدار هم مقابل این تیم پیروز شد. باکس در چهارمین دیدار این سری ۱۱۳ – ۱۰۱ سلتیکس را شکست داد. میلواکی با این پیروزی سه – یک از حریف پیش افتاد. این تیم برای رسیدن به فینال کنفرانس شرق فقط یک پیروزی دیگر لازم دارد. یانیس آنته توکمپو فوق ستاره یونانی باکس با ۳۹ امتیاز، ۱۶ ریباند و ۴ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود. کایری اروینگ در این بازی ۲۳ امتیاز و ۱۰ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

برخی رسانه ها گزارش دادند در صورتی که سلتیکس در بازی بعدی مقابل میلواکی باکس در خانه حریف بازنده و حذف شود، کایری اروینگ از این تیم جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر