هیوستون راکتس نوار پیروزی‌های تورنتو رپتورز را قطع کرد

سجاد بیات

هیوستون راکتس در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA، مقابل تورنتو رپتورز یکی از مدعیان اصلی کنفرانس شرق به پیروزی رسید.

منطقه رنگی – در ادامه‌ی رقابت‌های بسکتبال NBA، بامداد امروز هیوستون راکتس در خانه‌ی حریف ۱۱۹ – ۱۰۹ تورنتو رپتورز را شکست داد. راکتس با این پیروزی به رکورد ۱۴ برد و ۷ شکست رسید. تورنتو که در این دیدار بعد از ۷ پیروزی متوالی شکست خورد به رکورد ۱۵ برد و ۶ شکست رسید. جیمز هاردن با ۲۳ امتیاز و ۷ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. هاردن بعد از ۵ بازی متوالی، در این بازی موفق به ثبت ۳۰ امتیاز یا بیشتر نشد. فرد فن‌فلیت گارد رپتورز با ۲۰ امتیاز و ۶ ریباند بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود.

در پرامتیازترین بازی بامداد امروز فینیکس سانز ۱۳۹ – ۱۳۲ نیوارلینز پلیکانز را شکست داد. سانز با این پیروزی به رکورد ۱۰ برد و ۱۱ شکست رسید. دوین بوکر با ۴۰ امتیاز، ۹ پاس منجر به گل و ۸ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

واشنگتن ویزاردز امروز کار بزرگی انجام داد و ۱۱۹ – ۱۱۳ فیلادلفیا سونی‌سیکسرز یکی از مدعیان کنفرانس شرق را شکست داد. سونی‌سیکسرز با این شکست به رکورد ۱۵ برد و ۷ شکست رسید. ویزاردز با این پیروزی به رکورد ۷ برد و ۱۳ شکست رسید. توبیاس هریس فوروارد فیلادلفیا با ۳۳ امتیاز و ۷ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. روی هاچیمورا ستاره‌ی ژاپنی ویزاردز در این بازی ۲۷ امتیاز و ۷ ریباند برای تیمش ثبت کرد.

در دیگر دیدار امروز، دنور ناگتس ۱۲۹ – ۹۲ نیویورک نیکس را شکست داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر