هیوستون راکتس با درخشش جمیز هاردن به زندگی برگشت

هیوستون راکتس در بازی سوم سری نیمه نهایی کنفرانس غرب رقابت های NBA با درخشش جیمز هاردن مقابل گلدن استیت وریرز پیروز شد.

منطقه رنگی – در تنها دیدار برگزار شده بامداد یکشنبه به وقت تهران، هیوستون راکتس در خانه گلدن استیت وریرز ۱۲۶ – ۱۲۱ پیروز شد. گلدن استیت در این سری دو – یک پیش است. جیمز هاردن فوق ستاره هیوستون راکتس در این دیدار ۴۱ امتیاز، ۹ ریباند و ۶ پاس منجر به گل برای تیمش ثبت کرد. کوین دورنت با ۴۶ امتیاز و ۶ پاس منجر به گل بهترین بازیکن گلدن استیت در این مسابقه بود. کوین دورنت با این ۴۶ امتیاز به رکورد خارق العاده ۱۶۷ امتیاز در ۴ بازی اول سری رسید. این رکورد، بهترین رکورد تاریخ مسابقات پلی آف (مشترک با مایکل جردن) به شمار میرود.

استفن کری فوق ستاره گلدن استیت در این دیدار ۴۴ دقیقه برای تیمش بازی کرد اما فقط ۱۷ امتیاز کسب کرد. کری در این دیدار ۲ پرتاب موفق از ۹ پرتاب سه امتیازی و ۷ پرتاب موفقط از ۲۳ پرتاب منطقه ای ثبت کرد. این پایین ترین درصد پرتاب منطقه ای موفق دوران استفن کری، در دیدارهایی که بیشتر از ۱۰ اقدام داشته به شمار میرود.

دریمان گرین فوروارد قدرتی گلدن استیت در این بازی ۱۹ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۱۰ پاس منجر به گل داشت. این اولین تریپل دبل گرین در پلی آف امسال بود. گلدن استیت برای اولین بار در دوران حضور دریمان گرین، در دیداری که او موفق به ثبت تریپل دبل شد، بازندده بود. پیش از این در ۲۷ دیداری که گرین تریپل دبل کرده بود، گلدن استیت هم پیروز شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر