هفته سوم لیگ برتر بسکتبال صدر جدول همچنان در اختیار پتروشیمی بندرامام باقی ماند

سجاد بیات

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد. تیم‌های پتروشیمی بندرامام، مهرام تهران و شهرداری گرگان بدون شکست باقی ماندند.

منطقه رنگی – در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال تیم‌های مهرام، توفارقان، پتروشیمی بندر امام، شهرداری گرگان، نفت آبادان و شیمدر قم مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در بازی نخست که در سالن فدراسیون بسکتبال برگزار شد، تیم مهرام با نتیجه ۷۲ بر ۶۸ اکسون تهران را در یک بازی نزدیک از پیش رو برداشت. صمد نیکخواه بهرامی ۲۴ و ارسلان کاظمی ۱۲ امتیاز برای مهرام و زوران ورکیچ ۲۱ امتیاز برای اکسون کسب کردند.

در بازی دیگری که در سالن ملت اصفهان برگزار شد، تیم ذوب آهن با نتیجه ۷۴ بر ۷۷ از توفارقان آذرشهر شکست خورد. کلوین آمایو ۳۴ امتیاز برای توفارقان و ایمان زندی ۲۲ امتیاز برای ذوب آهن به دست آوردند.

تیم پتروشیمی بندرامام در یک دیدار یک‌طرفه ۸۹ بر ۵۱ رعد پدافند را از پیش رو برداشت. نتایج کوارترهای اول و دوم بازی ۳۰ بر ۹ و ۲۶ بر ۶ به سود پتروشیمی بود. سجاد مشایخی ۲۰ امتیاز برای پتروشیمی و شایان پورکاوه ۱۳ امتیاز برای پدافند کسب کردند.

تیم آویژه صنعت در سالن رحیمی مشهد با نتیجه ۸۳ بر ۸۷ مغلوب میهمان خود شهرداری گرگان شد. پری پتی ۳۳ امتیاز برای گرگان و کورین هنری ۳۶ امتیاز برای تیم مشهدی ثبت کردند.

تیم نفت آبادان در سالن ۱۷ شهریور این شهر با نتیجه ۸۵ بر ۶۲ شهرداری قزوین را مغلوب کرد و شیمیدر ۸۸ بر ۶۳ مس کرمان را شکست داد. تیم نیروی زمینی تهران در آخرین بازی از هفته سوم لیگ برتر بسکتبال به مصاف شهرداری بندرعباس رفت و با نتیجه ۷۴ بر ۵۵ به پیروزی رسید.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر