نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال؛ شهرداری گرگان و نفت آبادان در آستانه شگفتی سازی

سجاد بیات

تیم‌های پتروشیمی و شیمیدر که مدعیان اصلی قهرمانی لیگ‌برتر بسکتبال هستند، در بازی سوم مرحله نیمه‌نهایی مقابل رقبای خود باختند.

منطقه رنگی – مرحله نیمه‌نهایی لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با برگزاری دو دیدار در شهرهای گرگان و آبادان پیگیری شد که در پایان تیم‌های نفت آبادان و شهرداری گرگان توانستند مقابل رقبای خود به برتری برسند.

در نخستین بازی امروز، تیم شهرداری گرگان میزبان تیم شیمیدر تهران بود که این بازی با نتیجه ۸۱-۶۴ به سود گرگانی‌ها پایان یافت. شهرداری گرگان با این نتیجه دو – یک از حریف تهرانی پیش افتاد. حامد سهراب‌نژاد با کسب ۲۰ امتیاز برای تیم شهرداری گرگان، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

در دومین بازی امروز هم تیم نفت آبادان توانست مهمان خود پتروشیمی بندر امام را با نتیجه ۷۹-۷۰ شکست دهد. نفت آبادان هم با این پیروزی دو – یک از حریف فدرتمندش پیش افتاد. سعید داورپناه با کسب ۲۰ امتیاز برای تیم نفت آبادان، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال به صورت سه برد از پنج بازی برگزار می‌شود. هر تیم بتواند در سه بازی حریف خود را شکست دهد به فینال این رقابت‌ها صعود می‌کند. دیدارهای چهارم مرحله نیمه‌نهایی نیز فردا (جمعه) ۳۰ فروردین ماه به میزبانی شهرداری گرگان و نفت آبادان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر