نقل و انتقالات برای قهرمان لیگ برتر بسکتبال با ثبت قرارداد ۹ بازیکن آغاز شد

سجاد بیات

پالایش نفت آبادان قهرمان فصل گذشته‌ی لیگ برتر بسکتبال بعد از قطعی شدن حضور مجدد حماد سامری به عنوان سرمربی این تیم‏، قرارداد ۹ بازیکن خود را برای فصل آینده ثبت کرد.

منطقه رنگی – کادر فنی تیم بسکتبال نفت آبادان از امضای قرارداد با ۹ بازیکن برای فصل جدید لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا خبر داد.
سعید داورپناه، وحید حاجیان، محمد خالقی‌فر، مهدی مرادی‌نسب و نیما عامری‌پور قرارداد خود را با تیم نفت آبادان تمدید کردند. محمد شهریان، محمدرضا فلاحت، سعید محمدی و محمد ترابی هم بازیکنان جدید این تیم هستند.
نفت آبادان همچنین بازیکنان کمکی برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا در اوایل مهر جذب می‌کند. هنوز مشخص نیست این تیم برای جام باشگاه‌های آسیا کدام بازیکن‌ها را مدنظر دارد.


انتظار می‌رود این تیم در آ‎غاز لیگ برتر بسکتبال با حداقل یک بازیکن خارجی هم قرارداد امضا کند. براساس قوانین این فصل لیگ برتر هر تیم می‌تواند از ابتدای لیگ دو بازیکن خارجی جذب کند. به نظر نمی‌رسد آبادان برای جذب دو بازیکن خارجی با کیفیت بودجه‌ی کافی در اختیار داشته باشد و مدیران این تیم به احتمال فراوان بودجه‌ی خود برای جذب بازیکن خارجی را برای مراحل پایانی لیگ ذخیره خواهند کرد.

نفت آبادان بعد از پتروشیمی‏، مهرام، شهرداری گرگان و شیمیدر، پنجمین تیم لیگ برتر بسکتبال است که فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر