نامزدهای نهایی جوایز فردی فصل عادی NBA معرفی شدند

سجاد بیات

NBA لیست نهایی و سه نفره جوایز انفرادی فصل عادی این رقابت ها را اعلام کرد. در هیچ بخشی، سورپرایزی دیده نمی شود.

منطقه رنگی – در آستانه پایان مرحله پلی آف دو کنفرانس شرق و غرب NBA، اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا لیست سه نفره نامزدهای کسب جوایز انفرادی فصل عادی را اعلام کرد. این فهرست در بخش های مختلف به شرح زیر است:

با ارزش ترین بازیکن: جیمز هاردن، یانیس آنته توکومپو و پال جرج

بهترین مدافع: رودی گوبرت، پاس جرج و یانیس آنته توکومپو

بیشترین پیشرفت: دی آرن فاکس، دی آنجلو راسل و پاسکال سیاکام

بهترین بازیکن ذخیره: مونترزل هارل، لوو ویلیامز و دومانتاس سابونیس

بهترین بازیکن سال اولی: لوکا دانچیچ، تری یانگ و دی آندره آیتون

سرمربی فصل: مایک بادنهولزر، مایک ملون و داک ریورز

جیمز هاردن

پیش از این پیش بینی میشد جوئل امبید سنتر فیلادلفیا سونی سیکسرز در لیست بهترین مدافعین فصل باشد اما عملکرد سه گزینه نهایی این فهرست، به مراتب بهتر بوده است. دریمان گرین فوروارد گلدن استیت وریرز هم یکی دیگر از مدعیان حضور در این فهرست بود.

کارشناسان شانس یانیس آنته توکومپو فوق ستاره میلواکی باکس را برای کسب عنوان با ارزش ترین بازیکن فصل، بیشتر از جیمز هاردن مدافع این عنوان میدانند. این بازیکن یونانی یکی از دلایل اصلی ثبت بهترین رکورد NBA برای میلواکی باکس بود.

جایزه بهترین مدافع سال به احتمال فراوان به رودی گوبرت ستاره فرانسوی یوتا جاز خواهد رسید. این بازیکن فصل گذشته هم این جایزه را کسب کرد.

دی آنجلو راسل گارد بروکلین نتس و پاسکال سیاکام فوروارد تورنتو رپتورز، شانس های اصلی کسب جایزه بیشترین پیشرفت سال هستند. راسل به نتس کمک کرد بعد از ۹ سال به پلی آف صعود کند. سیاکام هم در این فصل به یکی از بهترین بازیکن های لیگ تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر