میلواکی باکس همچنان صدر کنفرانس شرق را حفظ کرد؛ لیکرز بالاخره بُرد

سجاد بیات

تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز در حالی بازی صبح امروز خود را شیکاگو برد که ۲۰ امتیاز از میزبان خود عقب بود. میلواکی باکس هم امروز دوباره برد و صدرنشین کنفرانس شرق ماند.منطقه رنگی – تیم لس آنجلس لیکرز با ۳۶ امتیاز و ۱۰ ریباند لبران جیمز مقابل شیکاگو بولز در سالن یونایتد سنتر به پیروزی رسید. این سی و یکمین پیروزی لیکرز در مقابل ۳۶ شکست این تیم بود. پیروزی لیکرز در حالی رقم خورد که ۲۰ امتیاز از بولز عقب بود.

لبران جیمز در مورد بازی در سالنی که سال‌‌ها در محلی برای قدرت‌نمایی مایکل جردن افسانه‌ای بوده گفت: من به خوبی بزرگی مایک (مایکل جردن) و شهر شیکاگو را درک می‌کنم. من هر بار که در این سالن به میدان می‌روم به پیراهن‌هایی که بازنشسته شده‌اند نگاه می‌کنم و یاد کودکی خودم می‌افتم که تماشاگران، مایکل جردن را در هنگام ورود به سالن تشویق می‌کردند.

در بازی دیگری که در سالن امریکن ایرلاینز شهر دالاس برگزار شد، تیم میزبان با اختلاف ۷ امتیاز از سان آنتونیو اسپرز شکست خورد. دیمار دیروزان ۳۳ امتیاز برای اسپرز در این بازی کسب کرد.

میلواکی باکس هم موفق شد مقابل نیواورلینز پلیکانز به پنجاه و یکمین پیروزی خود برسد و صدرنشینی کنفرانس شرق را حفظ کند.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

نیویورک ۹۸ – ایندیانا ۱۰۳
کلیولند ۹۹ – فیلادلفیا ۱۰۶
میلواکی ۱۳۰ – نیواورلینز ۱۱۳
لس آنجلس لیکرز ۱۲۳ – شیکاگو ۱۰۷
سان آنتونیو ۱۱۲ – دالاس ۱۰۵
مینه سوتا ۱۰۷ – دنور ۱۳۳
پورتلند ۱۲۵ – لس آنجلس کلیپرز ۱۰۴

در پایان بازی‌های امروز، میلواکی باکس با ۵۱ پیروزی و ۱۷ شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز نیز با ۴۵ پیروزی و ۲۱ شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند. لیکرز تیم یازدهم کنفرانس غرب است.

میلواکی باکس و تورونتو رپتورز نخستین تیم‌های لیگ هستند که حضور خود را در پلی‌آف مسجل کرده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر