میلواکی باکس به رکورد ۱۵ پیروزی متوالی رسید؛ شکست دیوانه‌وار هیوستون راکتس

سجاد بیات

میلواکی باکس بهترین تیم کنفرانس شرق NBA به رکورد ۱۵ پیروزی متوالی رسید. هیوستون راکتس امروز در ثانیه‌ی پایانی باخت.

منطقه رنگی – میلواکی باکس صدرنشین کنفرانس شرق NBA بامداد امروز در یک دیدار برتر ۱۱۰ – ۱۰۲ اورلاندو مجیک را شکست داد. این پانزدهمین پیروزی متوالی باکس بود. میلواکی با این پیروزی به رکورد ۲۱ برد و سه شکست رسید. این تیم در حال حاضر بهترین رکورد لیگ و طولانی‌ترین نوار پیروزی این فصل را در اختیار دارد. یانیس آنته‌توکومپو با ۳۲ امتیاز، ۸ پاس منجر به گل و ۱۵ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

در جذاب‌ترین بازی امروز هیوستون راکتس در ثانیه‌ی صفر ۱۱۹ – ۱۱۸ مغلوب ساکرامنتو کینگز شد. در یک دقیقه‌ی پایانی این بازی سه بار تیم برنده تغییر کرد. راسل وسبروک با شوت ثانیه‌ی آخر خود تیمش را دو امتیاز پیش انداخت اما نمانیا بیلیتسا فوروارد کینگز در یک ثانیه‌ مانده به پایان مسابقه با یک شوت سه امتیازی، تیمش را برنده کرد.

 

راکتس با این شکست به رکورد ۱۵ برد و هشت شکست رسید. راسل وسبروک با ۳۴ امتیاز و ۸ پاس منجر به گل بهترین بازیکن این مسابقه بود.

لس آنجلس کلیپرز یکی از مدعیان اصلی کنفرانس غرب هم امروز ۱۱۰ – ۹۹ ایندیانا پیسرز را شکست داد و یک قدم به لیکرز در صدر جدول نزدیک‌تر شد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۱۸ برد و ۷ شکست رسید. پال جرج با ۳۶ امتیاز، ۵ پاس منجر به گل و ۹ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

کلیولند کاوالیرز ۸۸ – ۱۱۰ بوستون سلتیکس

دیترویت پیستونز ۱۰ ۵ – ۱۰۳ نیوارلینز پلیکانز

تورنتو رپتورز ۹۳ – ۹۲ شیکاگو بولز

مینه‌سوتا تیمبروولز ۱۰۹ – ۱۲۵ فینیکس سانز

اوکلاهاما سیتی تاندر ۱۰۴ – ۹۰ یوتا جاز

ممفیس گریزلیز ۱۲۰ – ۱۰۲ گلدن استیت وریرز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر