میلواکی باکس با قدرت باورنکردنی صدر کنفرانس شرق NBA را قبضه کرده است

سجاد بیات

میلواکی باکس بهترین تیم حال حاضر NBA به رکورد ۱۲ پیروزی متوالی رسید. باکس با پیروزی مقابل نیکس به رکورد ۱۸ برد و سه شکست رسید.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های NBA میلواکی باکس ۱۳۲ – ۸۸ نیویورک نیکس تیم آخر کنفرانس شرق را شکست داد. باکس با این پیروزی رکورد ۱۸ برد و سه شکست رسید. میلواکی در حال حاضر بهترین رکورد لیگ را در اختیار دارد. یانیس آنته‌توکومپو با ۲۹ امتیاز و ۱۵ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. میلواکی اولین تیم لیگ است که به رکورد ۱۸ برد در فصل جاری رقابت‌های NBA رسیده است.

در دیگر بازی مهم امروز در کنفرانس شرق فیلادفیا سونی‌سیکسرز ۱۰۳ – ۹۴ یوتا جاز را شکست داد. فیلادلفیا یا این پیروزی به رکورد ۱۵ برد و ۶ شکست رسید. یوتا با این شکست به رکورد ۱۲ برد و ۹ شکست رسید. بن سیمنز گارد سونی‌سیکسرز با ۱۴ امتیاز، ۹ پاس منجر به گل و ۸ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. رودی گوبر سنتر یوتا جاز در این بازی ۲۷ امتیاز و ۱۲ ریباند ثبت کرد.

نتایج سایر دیدارهای امروز این رقابت‌های بسکتبال NBA به شرح زیر است:

فینیکس سانز ۱۰۹ – ۱۰۴ شارلوت هورنتس

گلدن استیت وریرز ۷۹ – ۱۰۴ آتلانتا هاکس

ایندیانا پیسرز ۱۱۷ – ۱۰۴ ممفیس گریزلیز

شیکاگو بولز ۱۱۳ – ۱۰۶ شیکاگو بولز

در پایان رقابت‌های امروز میلواکی، تورنتو رپتورز، میامی هیت، فیلادلفیا سونی‌سیکسرز، ایندیانا پیسرز، بروکلین نتس و اورلاندو مجیک سیدهای اول تا هشتم کنفرانس شرق را در اختیار دارند. در کنفرانس غرب لس آنجلس لیکرز، دنور ناگتس، لس آنجلس کلیپرز، دالاس موریکس، هیوستون راکتس، یوتا جاز، مینه‌سوتا تیمبروولز و فینیکس سانز سیدهای اول تا هشتم را در اختیار دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر