گارد میامی هیت به دلیل مصرف بیش از حد مخدر بازی مقابل لیکرز را از دست داد

سجاد بیات

دیان ویترز گارد میامی هیت به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر دیدار حساس مقابل لس آنجلس لیکرز را از دست داده است.

منطقه رنگی – میامی هیت تیم سید دوی کنفرانس شرق بامداد روز شنبه در لس آنجلس، ۹۵ – ۸۰ مغلوب لیکرز صدرنشین کنفرانس غرب شد. هیت در این بازی دیان ویترز یکی از گاردهای اصلی خود را در اختیار نداشت. پیش از آغاز دیدار مقابل لیکرز، ویترز در لیست بازیکن‌هایی که امکان حضور در این بازی را ندارند قرار گرفت. کادر پزشکی میامی دلیل غیبت ویترز را بیماری اعلام کردند.

اندی اسلتر گزارشگر رادیو میامی چند ساعت بعد از بازی اعلام کرد این بازیکن بیمار نبوده است. براساس گزارش این منبع نزدیک به تیم میامی، ویترز در هواپیما به دلیل مصرف مواد مخدر از هوش رفته است. اسلتر اعلام کرد ویترز برای دقایقی بیهوش بوده و با تلاش‌های کادر پزشکی تیمش درحالی به هوش آمده که دچار تشنج بوده است.

براساس این گزارش، ویترز بلافاصله بعد از فرود هواپیمای تیم هیت در فرودگاه لس آنجلس، راهی بیمارستان شده است. هنوز گزارش دقیقی درباره‌ی وضعیت سلامت این بازیکن منتشر نشده است. تیم میامی از اظهارنظر درباره‌ی این خبر خودداری کرده است.

دیان ویترز و دردسرهای همیشگی

دیان ویترز که یکی از بهترین بازیکن‌های میامی به شمار می‌رود، از تابستان گذشته دردسرهای زیادی برای تیمش ایجاد کرده است. این بازیکن در تابستان با اریک اسپولسترا سرمربی تیمش درگیر شد. مدیران میامی ویترز را به دلیل بی انضباطی و درگیری لفظی با سرمربی تیم سه جلسه محروم کردند اما او در واکنش به این محرومیت در اینستاگرام اسپولسترا را متهم کرد که فقط با حضور فوق‌ستاره‌ها توانایی پیروزی دارد. ویترز بعد از این درگیری‌ها، دقایق بسیار کمی برای میامی به میدان رفته است.

در گزارش آقای اسلتر اشاره‌ای به نوع ماده‌ی مختری که ویترز مصرف کرده نشده اما در صورت تایید چنین خبری،‌ انتظار می‌رود ویترز با محرومیت سنگین روبرو شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر