میامی هیت دیان ویترز را به دلیل مصرف مواد مخدر ۱۰ جلسه محروم کرد

سجاد بیات

میامی هیت دیان ویترز گارد خود را به دلیل مصرف مخدر ۱۰ جلسه محروم کرد. این بازیکن در هواپیمای تیم THC مصرف کرده بود.

منطقه رنگی – بعد از چند روز سکوت، میامی هیت سرانجام درباره‌ی وضعیت دیان ویترز اظهار نظر کرد. این تیم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد او ۱۰ جلسه از همراهی تیم محروم شده است. دلیل محرومیت ویترز استفاده از مواد مخدر بوده است. این بازیکن در هواپیمای تیم THC مصرف کرده بود. براساس گزارش ESPN ویترز بعد از مصرف این ماده، دچار حمله‌ی عصبی شده بود. پزشکان میامی بلافاصله این بازیکن را راهی بیمارستان کردند.

کاروان تیم میامی روز جمعه در حال حرکت از فینیکس به سمت لس آنجلس بود. این حادثه در حالی رخ داد که هواپیما در آسمان بود. میامی اعلام کرد موقعیت پیش آمده «بسیار ترسناک» بوده و احتمال اتفاقا بسیار بدتر وجود داشته است. در بیانیه‌ی تیم میامی توضیح بیشتر درباره‌ی این حادثه وجود ندارد.

ویترز پیش از این هم ۵ بازی ابتدای فصل را به دلیل درگیری لفظی با اریک اسپولسترا سرمربی تیم محروم شده بود. THC در لیست مواد ممنوعه‌ی NBA قرار دارد اما مخدی که ویترز مصرف کرده بود، به دلیل ترکیبات شیمیایی که داشت جزو دسته‌ی موادی که شامل محرومیت ۲۵ جلسه‌ای می‌شوند نبود.

چه کسی مخدر را به دیان ویترز داد؟

پایگاه خبری اتلتیک در گزارشی عجیب اعلام کرد یکی از هم‌تیمی‌های ویترز ماده‌ی مخدر را در اختیار او قرار داده است. براساس این گزارش مسئولان میامی متوجه این مسئله شده‌اند اما هنوز نمی‌دانند چه کسی تامین کننده‌ی مخدر ویترز بوده است. این بازیکن از افشای نام هم‌تیمی خود خودداری کرده و طبق قانون تیم نمی‌تواند او را مجبور به افشای این نام کند. اتلتیک گزارش داده مدیران میامی می‌ترسند این روند در تیم‌شان ادامه پیدا کند و باعث ایجاد مشکلات بیشتر شود.

در صورتی که ثابت شود بازیکنی در حال تامین مخدر یا مواد محرک برای هم‌تیمی‌های خود است، برای همیشه از حضور در NBA محروم خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر