میامی هیت اولین شکست خانگی فصل را مقابل لس آنجلس لیکرز تجربه کرد

سجاد بیات

میامی هیت بعد از حدود سی بازی این فصل، اولین شکست خانگی را تجربه کرد. میلواکی باکس هم همچنان روی نوار پیروزی قرار دارد.

منطقه رنگی – در مهم‌ترین بازی بامداد امروز رقابت‌های بسکتبال NBA میامی هیت در خانه ۱۱۳ – ۱۱۰ مغلوب لس آنجلس لیکرز شد. این اولین شکست خانگی هیت در این فصل بود. لیکرز با این پیروزی به رکورد ۲۳ برد و سه شکست رسید. این بهترین شروع لیکرز در یک فصل از سال ۸۶ است. میامی هیت با این شکست به رکورد ۱۸ برد و ۷ شکست رسید. آنتونی دیویس با ۳۳ امتیاز و ۱۰ ریباند و لبران جیمز با ۲۸ امتیاز، ۱۲ پاس منجر به گل و ۹ ریباند بهترین بازیکن‌های این مسابقه بودند. جیمی باتلر در این بازی ۲۳ امتیاز برای هیت کسب کرد.

در دیگر بازی مهم امروز میلواکی باکس بهترین تیم کنفرانس شرق ۱۲۷ – ۱۱۴ ممفیس گریزلیز را شکست داد. این هفدهمین پیروزی متوالی باکس بود. میلواکی با این پیروزی به رکورد ۲۳ برد و سه شکست رسید. یانیس آنته‌توکومپو با ۳۷ امتیاز و ۱۱ ریباند بهترین بازیکن این مسابقه بود. باکس با این رکورد بهترین شروع خود در رقابت‌های NBA از سال ۷۲ را ثبت کرد.

لس آنجلس کلیپرز تیم دوم کنفرانس غرب در ادامه‌ی پیروزی‌های سریالی خود ۱۲۴ – ۱۱۷ مینه‌سوتا تیمبروولز را شکست داد. کلیپرز با این پیروزی به رکورد ۲۰ برد و ۷ شکست رسید. پال جرج با ۴۷ امتیاز و ۷ پاس منجر به گل و کوای لئونارد با ۴۲ امتیاز و  ۱۱ ریباند بهرتین بازیکن‌های این مسابقه بودند. این اولین بار در تاریخ کلیپرز است که دو بازیکن این تیم در یک مسابقه بیشتر از ۴۰ امتیاز ثبت می‌کنند.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

هیوستون راکتس ۱۳۰ – ۱۰۷ اورلاندو مجیک

نیورالینز پلیکانز ۱۰۹ – ۱۱۶ فیلادلفیا سونی‌سیکسرز

ایندیانا پیسرز ۱۱۰ – ۱۰۰ آتلانتا هاکس

شارلوت هورنتس ۸۳ – ۷۳ شیکاگو بولز

گلدن استیت وریرز ۱۰۶ – ۱۱۴ یوتا جاز

نیویورک نیکس ۱۰۳ – ۱۰۱ ساکرامنتو کینگز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر