مهرام و ذوب آهن به لیگ برتر بسکتبال برگشتند

سجاد بیات

ذوب آهن اصفهان و مهرام تهران پرافتخارترین تیم‌های تاریخ لیگ برتر بسکتبال ایران فصل آینده در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

منطقه رنگی – فدراسیون بسکتبال با توجه به تعطیلی میان هفته به تیم‌های علاقه مند به حضور در لیگ برتر فرصت دیگری برای اعلام آمادگی بعد از ۲۰ مرداد تا پایان هفته داد. در این مهلت،​ مهرام تهران بعد از یک فصل دوری بار دیگر برای حضور در لیگ برتر اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما با توجه به اینکه مسئولان باشگاه ذوب آهن در قطر حضور داشتند،​ هیئت بسکتبال استان اصفهان هم برای از دست نرفتن مهلت تا پایان وقت اداری ۲۰ مرداد به نیابت از این باشگاه اعلام آمادگی کردند تا مسئولان ذوب آهن به ایران بازگردند و امروز مربوط به لیگ برتر بسکتبال را پی گیری کنند.

مهرام تهران

اسلم اسپرت که فصل قبل با نام پگاه ایران در لیگ برتر شرکت کرده بود،​ امسال با نام اسلم اسپرت اعلام آمادگی کرد؛ اما با توجه به بدهی‌های این تیم به بازیکنان، ​ ابتدا باید وضعیت این بدهی‌ها مشخص شود.

پیش از این تیم‌های زیر برای حضور در لیگ برتر اعلام آمادگی کرده بودند:
نفت آبادان،​ شهرداری گرگان،​ پتروشیمی بندرامام، شیمیدر تهران، آویژه صنعت پارسا مشهد، نیروی زمینی تهران، پدافند رعد دزفول، شهرداری بندرعباس، مس کرمان، توفارقان آذرشهر، شهرداری قزوین و اکسون به این ترتیب تعداد تیم‌های علاقه مند به حضور در لیگ برتر بسکتبال به ۱۵ تیم رسید که باید دید در نهایت چند تیم تا شروع لیگ برتر باقی می‌مانند و از حضور در مسابقات انصراف نمی‌دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر