مهرام دور برگشت لیگ برتر بسکتبال را با شکست خانگی آغاز کرد

سجاد بیات

مهرام قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر بسکتبال، در آغاز نیم فصل دوم شوکه شد. ذوب آهن با پیروزی مقابل حریف مدعی خود، سومین شکست این تیم را ثبت کرد.

منطقه رنگی – دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال ایران با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد. مهرام قهرمان نیم فصل اول این رقابت‌ها در تهران۸۳ – ۸۰ مغلوب ذوب آهن شد. مهرام با این شکست به رکورد ۱۱ برد و سه شکست رسید و صدر جدول را از دست داد. ذوب آهن با این پیروزی به رکورد شش برد و هشت شکست رسید و از انتهای جدول فاصله گرفت. سجاد پذیرفته فوروارد ذوب آهن با ۱۹ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۳۱، بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود. صمد نیکخواه‌بهرامی در این دیدار ۳۵ امتیاز، ۵ ریباند و ۷ پاس منجر به گل داشت.

در دیگر بازی مهم امروز شهرداری گرگان ۸۵ – ۷۶ شهرداری بندرعباس را شکست داد. گرگان با این پیروزی به رکورد ۱۲ برد و دو شکست رسید و جای مهرام در صدر جدول را گرفت. شهرداری بندرعباس با این شکست به رکورد ۵ برد و ۹ شکست رسید. امیرحسین آذری فوروارد شهرداری گرگان با ۲۴ امتیاز، ۹ ریباند و تاثیرگذاری ۲۵، بهترین بازیکن این مسابقه بود.

شیمیدر قم دیگر تیم بالای جدولی در خانه مقابل شورای شهر قزوین تیم انتهای جدول ۷۱ – ۵۷ پیروز شد. شیمیدر با این شکست به رکورد ۱۱ برد و سه شکست رسید و هم‌امتیاز با مهرام بین چهار تیم بالای جدول باقی ماند. محمد جمشیدی با ۳۰ امتیاز، ۴ ریباند و تاثیرگذاری ۲۳ بهترین بازیکن این مسابقه بود.

نتایج سایر دیدارهای هفته‌ی چهاردهم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:

آویژه صنعت پارسای مشهد ۶۸ – ۵۶ توفارقان آذرشهر

رعد پدافند شهرکرد ۸۷ – ۷۰ مس کرمان

صنعت نفت آبادان ۵۷ – ۴۶ اکسون تهران

دیدار تیم‌های نیروی زمینی تهران و پتروشیمی بندرامام به دلایل نامعلوم لغو شد. فدراسیون بسکتبال دلیل برگزار نشدن این دیدار را اعلام نکرده است.

برچسب ها: ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر