مشتری‌های جدی راسل وسبروک مشخص شدند: میامی هیت و هیوستون راکتس

سجاد بیات

راسل وسبروک چند روز بعد خروج پال جرج از اوکلاهاما سیتی، آماده جدا شدن از این تیم می شود. میامی هیت، دیترویت پیستونز و هیوستون راکتس مشتری های جدی این بازیکن هستند.

منطقه رنگی – هفته گذشته ESPN گزارش داد راسل وسبروک یک روز بعد خروج پال جرج و انتقال این بازیکن به لس آنجلس کلیپرز با مدیر OKC دیدار کرده است. این دیدار برای بررسی آینده وسبروک برگزار شده است.

پایگاه خبری اتلتیک چند روز بعد انتشار این گزارش، فهرستی از جدی ترین مشتری های راسل وسبروک را منتشر کرد. براساس این گزارش هیوستون راکتس اولین تیمی بوده که وضعیت وسبروک را بررسی کرده است. این تیم که در حال حاضر کریس پال و جیمز هاردن را به عنوان گارد در اختیار دارد، ممکن است برای جذب وسبروک حاضر باشد کریس پال را به تیم دیگری منتقل کند. البته این گزارش می افزاید مدیران هیوستون مشکلی با حضور هم زمان این سه بازیکن در تیمشان ندارند و معتقدند برای جنگ بر سر قهرمانی به بازیکن هایی با چنین قابلیت هایی نیاز دارند.

هیوستون راکتس از نظر مالی مشکلی برای جذب وسبروک نخواهد داشت. این تیم می تواند پیشنهاد قراردادی بالاتر از ۳۸ میلیون دلار در سال هم به وسبروک ارائه کند.

میامی هیت و دیترویت پیستونز دیگر تیم هایی هستند که نامشان در فهرست مشتری های راسل وسبروک دیده می شود. میامی هیت بعد از جذب جیمی باتلر و انتقال حسن وایت ساید هنوز تغییر بزرگ دیگری در ترکیبش ایجاد نکرده است. این تیم هم برای ارائه پیشنهاد مالی خوب به وسبروک مشکلی نخواهد داشت. دیترویت پیستونز که فصل گذشته بلیک گریفین را به خدمت گرفت هم می تواند با قراردادی بالاتر از ۳۹ میلیون دلار وسبروک را هم تیمی گریفین کند.

براساس گزارش اتلتیک این سه تیم، تنها تیم هایی نیستند که وضعیت این بازیکن را زیر نظر دارند.

مشتری های دیگر هم هستند

سم امیک ژورنالیست معتبر اتلتیک در بخش دیگری از گزارش خود می نویسد تیم های نیویورک نیکس و مینه سوتا تیمبروولز هم ممکن است به صف مشتری های وسبروک اضافه شوند. این دو تیم توانایی پرداخت مبلغی در سطح پیشنهادهای سه تیم دیگر را دارند اما کمبود بازیکن در لیست آنها ممکن است وسبروک را ناامید کنند. نیویورک نیکس که در راه جذب کایری اروینگ و کوین دورنت ناکام بود ممکن است برای جذب وسبروک، تغییرات زیادی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

براساس این گزارش تیم های هیوستون راکتس و میامی هیت جدی ترین مشتری های وسبروک هستند و اگر این بازیکن درخواست خروج از OKC بدهد بلافاصله وارد عمل خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر