مستند جدید مایکل جردن پر بیننده‌ترین مستند تاریخ شبکه ESPN شد

سجاد بیات

مستند جدید مایکل جردن در آغاز پخش، به پیربیننده‌ترین مستند تاریخ شبکه‌ی ESPN و یکی از پربیننده‌ترین مستندهای تاریخ تبدیل شد.

منطقه رنگی – پخش مستند جدید مایکل جردن از یکشنبه گذشته آغاز شده است. این مستند ۱۰ ساعته که در ۱۰ قسمت آماد‌ه‌ی پخش است، به صورت سریالی و هر هفته دو قسمت پخش خواهد شد. شبکه‌ی ESPN اعلام کرد دو قسمت اول این سریال رکورد بیننده‌ی مستندهای این شبکه را شکسته است. براساس اعلام این شبکه اپیزود اول این مستند ۶/۳ میلیون و اپیزود دوم آن ۵/۸ میلیون بار دیده شده است. این مستند با میانگین ۶/۱ میلیون بیننده در دو اپیزود،‌ پربیننده‌ترین مستند پخش شده از ESPN به شمار می‌رود. این مستند همچنین دومین برنامه‌ی پربیننده‌ی این شبکه از آغاز سال ۲۰۱۹ هم به شمار می‌رود.

شبکه‌ی ESPN اعلام کرد طبق انتظار مردم شیکاگو بیشترین سهم را از تماشای این مستند به خود اختصاص داده‌اند.

شبکه‌ی ESPN بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی مستندهای ورزشی در جهان به شمار می‌رود. مستندهای این شبکه از سال ۲۰۰۴ در شبکه‌ی تلویزیون کابلی آمریکا و شبکه‌های ماهواره‌ای دنیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارند.

مستند «آخرین رقص»، به آخرین فصل حضور مایکل جردن در تیم شیکاگو بولز اختصاص دارد. در این مستند که تصاویر آن از پشت صحنه‌ی فصل ۹۸-۱۹۹۷ تهیه شده، پشت‌ صحنه‌های دیده نشده‌ای برای نخستین بار پخش می‌شود. در این مستند همچنین ماجراهایی که تا امروز مسکوت مانده،‌ بازخوانی و روایت می‌شود.

منطقه رنگی هر هفته دوشنبه‌ها این مستند را برای تماشا و دانلود در اختیار شما قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر