مجید صالحی کاپیتان تیم بسکتبال شورای شهر قزوین تا اطلاع ثانوی محروم شد

سجاد بیات

مجید صالحی کاپیتان تیم بسکتبال شورای شهر قزوین تا اطلاع ثانوی از همراهی این تیم محروم شد. او سومین بازیکن محروم این فصل است.

منطقه رنگی – کمیته‌ی انضباطی فدراسیون بسکتبال مجید صالحی کاپیتان تیم بسکتبال شورای شهر قزوین را تا اطلاع ثانوی از همراهی این تیم محروم کرد. صالحی در جریان دیدار هفته‌ی دهم تیمش مقابل نیروی زمینی به دلیل فحاشی به داور از زمین اخراج شد. صالحی درحالی از این بازی اخراج شد که رییس کمیته‌ی انضباطی فدراسیون بسکتبال تماشاگر ویژه‌ی این بازی بود. براساس اعلام کمیته‌ی انضباطی فدراسیون بسکتبال، صالحی تا تشکیل جلسه‌ی این کمیته و رسیدگی به پرونده‌ی او، اجازه‌ی همراهی تیمش را نخواهد داشت.

هنوز مشخص نیست جلسه‌ی رسیدگی به پرونده‌ی این بازیکن چه زمانی برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود او دست‌کم سه جلسه از همراهی تیمش محروم شود.

پیش از این هم کمیته‌ی انضباطی فدراسیون بسکتبال، مایک رستم‌پور فوروارد شیمیدر و صالح فروتن فوروارد آویژه صنعت مشهد را هم به دلیل زد و خورد تا زمان تشکیل جلسه‌ی رسیدگی، محروم کرد. خبرگزاری فارس گزارش داده جلسه‌ی رسیدگی به این پرونده روز یکشنبه در محل فدراسیون بسکتبال و با حضور تمام محرومان این پرونده که پنج نفر هستند برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود این دو بازیکن دست‌کم دو جلسه‌ی دیگر از همراهی تیمهایشان محروم شوند. فروتن و رستم‌پور به دلیل محرومیت موقت، هفته‌ی دهم لیگ برتر بسکتبال را از دست دادند. این دو پرونده، تنها پرونده‌های انضباطی بزرگ این فصل لیگ برتر بسکتبال به شمار می‌روند.

برچسب ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر