مایکل جردن از استعمال کوکایین و ماری‌جوانا در رختکن شیکاگو بولز پرده برداشت

سجاد بیات

مایکل جردن اسطوره‌ی شیکاگو بولز شایعه‌ها درباره‌ی رختکن این تیم را تایید کرد.

منطقه رنگی – در اپیزود اول از سریال مستند آخرین رقص، مایکل جردن شایعه‌ها درباره‌ی رختکن این تیم را تایید کرد. برای سال‌ها شایعه بود بازیکن‌های بولز در دهه‌ی ۸۰ میلادی، مواد مخدر مصرف می‌کردند. گفته میشد این افراد در هتل محل تیم زن‌های تن فروش به اطاق‌های خود می‌برده‌اند. جردن اسطوره‌ی بولز بعد از سال‌ها این شایعه‌ها را تایید کرد. او در بخشی از اپیزود اول این مستند در این‌باره گفت:

سال اولی که وارد تیم شدم (۱۹۸۴) هم این حرف‌ها مطرح بود. اتفاق‌هایی می‌افتاد که من آن‌ها را نمی‌دیدم و نمی‌توانم بگویم چه بودند. اما چیزهایی هم بودند که من دیدم. یک بار پشت در اطاق یکی از بازیکن‌های باتجربه رفتم. وقتی پشت در رسیدم شنیدم که یک نفر از داخل بقیه‌ را ساکت کرد تا بشنود بیرون چه خبر است. بعد که فهمیدند من هستم، در را باز کردند. وقتی وارد شدم، چیزهایی دیدم که تا آن زمان به عنوان یک جوان ندیده بودم. کوکایین یک طرف بود، ماری‌جوانا یک طرف و زن‌های تن‌فروش طرف دیگر.

جردن البته مدعی شد که در این فعالیت‌ها نقشی نداشته است:

بلافاصله به آن‌ها گفتم که باید از آن‌جا بروم و سریع بیرون رفتم. مطمئن بودم اگر پلیس یا هرکس دیگری سر برسد، من هم به اندازه‌ی همه‌ی آن‌ها مجرم خواهم بود. راهی نبود که ثابت کنم بی‌گناه هستم.

مربی‌های وقت بولز در این مستند تایید کردند جردن در فصل اول خود زندگی سالمی داشته است.

شیکاگو بولز در آن‌ها سال‌ها ضعیف‌ترین تیم لیگ بود و عملکرد بسیار بدی داشت.

مستند آخرین رقص که قرار است در ۱۰ اپیزود منتشر شود، هر هفته در سایت و آپارات منطقه رنگی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر