نانجینگ مانکی کینگز با حامد حدادی قطع همکاری کرد؛ مقصد بعدی نامعلوم

سجاد بیات

حامد حدادی سنتر ایرانی نانجینگ مانکی کینگز از فهرست این تیم خارج شد. انتظار می‌رود حدادی برای ادامه‌ی فصل به ایران بازگردد.

منطقه رنگی – تیم نانجینگ مانکی کینگز با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد حامد حدادی را از فهرست بازیکن‌های خارجی خود خارج کرده است. این تیم اعلام کرد حدادی با یک بازیکن دیگر جایگزین خواهد شد. پیش از این بهنام یخچالی هم از فهرست بازیکن‌های خارجی مانکی کینگز خارج شده بود.

در بخشی از بیانیه‌ی مانکی کینگز آمده است:

حدادی در مدت حضورش در نانجینگ، بسیار سخت تمرین کرد. او یک الگوی بسیار مناسب برای بازیکن‌های جوان ما بود. این بازیکن‌ها از حدادی سخت‌کوشی و تلاش آموختند. حدادی نشان داد که برای انجام کارهای صحیح، شجاعت کافی را دارد.

نانیجنگ مانکی کنیگز از حدادی بابت تلاش‌هایی که برای این تیم کشیده بسیار تشکر می‌کند. برای این بازیکن در ادامه‌ی دوران حرفه‌ای بسکتبالش آرزوی بهترین‌ها را داریم.

حامد حدادی ۲۰ بازی در فصل جاری رقابت‌های CBA انجام داد. او در این فصل میانیگن ۱۳.۲ امتیاز، ۱۳.۲ ریباند، ۴.۸ پاس منجر به گل و ۲.۶ بلاک شات برای مانکی کینگز ثبت کرد. حدادی یکی از بهترین ریباندکننده‌های این فصل است و یکی از بهترین آمارها در بلاک شات را هم ثبت کرده است.

آینده‌ی حدادی چه می‌شود؟

منابع منطقه رنگی می‌گویند پتروشیمی بندرامام و مهرام تهران از چند هفته پیش وضعیت حدادی را زیرنظر دارند. این دو تیم تصمیم داشتند بعد از پایان فصل عادی لیگ چین برای حضور حدادی در پلی آف لیگ ایران با او مذاکره کنند. در هفته‌های اخیر شهرداری گرگان هم بعد از عملکرد خوب در نیم فصل اول، موفق به جلب نظر مدیران ارشد این تیم برای هزینه‌ در مرحله‌ی پلی آف شده است. منابع منطقه رنگی می‌گویند مهران شاهین طبع سرمربی شهرداری گرگان حدادی را به عنوان مهم‌ترین هدفش برای تقویت این تیم در پلی آف مدنظر دارد. هنوز حدادی یا نماینده‌های او پیشنهاد مالی خود را به هیچ تیم ایرانی ارائه نکرده‌اند. بسیار بعید به نظر می‌رسد تیمی به جز این سه تیم قادر تامین بودجه‌ی لازم برای جذب این بازیکن باشد.

یخچالی و حدادیمنابع منطقه رنگی می‌گویند مهرام همچنین بهنام یخچالی را هم زیرنظر دارد. هنوز مشخص نیست که هاشمی سرمربی مهرام هر دوی این بازیکن‌ها را مدنظر دارد یا می‌خواهد فقط یکی از آن‌ها را جذب کند. منابع منطقه رنگی‌ می‌گویند یخچالی تصمیم دارد تا پایان فصل عادی لیگ چین در نانجینگ باقی بماند. براساس قوانین لیگ چین هر تیم در طول فصل ۴ بار می‌تواند بازیکن‌های خارجی خود را تغییر دهد. یخچالی این شانس را دارد که در طول فصل دوباره به فهرست مانکی کینگز ملحق شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار پیشین

اخبار بیشتر